Opłata konsumencka – dyrektywa SUP. Od 01 stycznia 2024 roku weszły w życie przepisy ustawy wprowadzające w Polsce obowiązek pobierania opłaty konsumenckiej od kubków i pojemników jednorazowych zawierających tworzywa sztuczne. Przy składaniu zamówienia w polu uwagi od klienta prosimy o informację jeśli produkty kupione w MyHappyOcean nabyte są na potrzeby własne (UŻYTKOWNIK KOŃCOWY).
ZOBACZ WIĘCEJ!!!

Blog

Zalety ekologicznych opakowań biodegradowalnych do żywności
Szukasz praktycznych pojemników do przechowywania żywności? Postaw na opakowania biodegradowalne. Sprawdź, dlaczego ekologiczne produkty są świetną alternatywą dla plastiku. Wyjaśniamy, jakie materiały nadają się do ponownego przetworzenia i czym kierować się przy zakupie akcesoriów dla gastronomii.
Czytaj więcej
Dlaczego warto wybrać ekologiczne opakowania biodegradowalne?
Planujesz zakup pojemników na żywność? Dowiedz się, dlaczego warto wybrać opakowania biodegradowalne! Wyjaśniamy, jakie korzyści płyną z inwestycji w ekologiczne rozwiązania. Poznaj powody, przez które jednorazowe naczynia z naturalnych materiałów tak dobrze sprawdzają się w branży gastronomicznej.
Czytaj więcej
Piszą o Nas
Reklama dla klimatu, będąca wygraną w konkursie na firmę promującą ekologię i ochronę środowiska. Dziękujemy NEXT.GAZETA.PL
Czytaj więcej
Dlaczego My?
Czy wiesz, że 70% naszej planety zajmują morza i oceany? I co roku ginie w nich milion zwierząt przez plastikowe śmieci? Czy wiesz, że produkcja torby foliowej trwa 1 sekundę a rozkłada się od 100 do 400 lat?
Czytaj więcej
Ekologia
Decydując się na zakup ekologicznych opakowań gastronomicznych w naszym sklepie świadomie wybierasz produkty przyjazne dla środowiska.
Czytaj więcej
Właściwości
Wszystkie produkty spełniają wymagania wyrobów przeznaczonych do kontaktu z żywnością. Posiadają Certyfikaty: EN 13432 i ASTM 6400. Wyprodukowane są zgodnie z dobrą praktyką higieniczną i produkcyjną. Są idealne dla gastronomii.
Czytaj więcej
pixel