Opłata konsumencka – dyrektywa SUP. Od 01 stycznia 2024 roku weszły w życie przepisy ustawy wprowadzające w Polsce obowiązek pobierania opłaty konsumenckiej od kubków i pojemników jednorazowych zawierających tworzywa sztuczne. Przy składaniu zamówienia w polu uwagi od klienta prosimy o informację jeśli produkty kupione w MyHappyOcean nabyte są na potrzeby własne (UŻYTKOWNIK KOŃCOWY).
ZOBACZ WIĘCEJ!!!

Ekologiczne kieliszki jednorazowe do wina

( ilość produktów: 1 )

Organizując wydarzenia plenerowe, warto postawić na rozwiązania, które uproszczą planowanie, a także pomogą zadbać o środowisko. Jednorazowe kieliszki ekologiczne stanowią idealną alternatywę dla tradycyjnych odpowiedników. Tego typu zastawa jest lżejsza, wygodniejsza w transporcie, a także lepiej znosi upadki. Potłuczone szkło bywa kłopotliwe do uprzątnięcia oraz niebezpieczne dla gości. Korzystając z kieliszków ekologicznych do wina, można zupełnie wyeliminować te problemy. Oferowane produkty nie tłuką się, upadając na ziemię. Są również łatwe w utylizacji po zakończonej imprezie okolicznościowej.

Kieliszki ekologiczne z odnawialnych surowców

Dostępne w naszym asortymencie towary wykonane są z materiału roślinnego PLA. Mają wiele zalet, wśród których jedną z najważniejszych jest biodegradowalność. Ponadto zostały wytworzone z zachowaniem wszelkich norm i standardów produkcji, przy szczególnym nacisku na niską emisję COoraz użycie przyjaznych środowisku surowców. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą jednorazowych kielichów na wino już dziś!

pixel