Opłata konsumencka – dyrektywa SUP. Od 01 stycznia 2024 roku weszły w życie przepisy ustawy wprowadzające w Polsce obowiązek pobierania opłaty konsumenckiej od kubków i pojemników jednorazowych zawierających tworzywa sztuczne. Przy składaniu zamówienia w polu uwagi od klienta prosimy o informację jeśli produkty kupione w MyHappyOcean nabyte są na potrzeby własne (UŻYTKOWNIK KOŃCOWY).
ZOBACZ WIĘCEJ!!!

Naczynia z liści palmowych

( ilość produktów: 19 )

Skład:100% liście palmowe. Cechy produktu: w pełni biodegradowalne, rozkładają się w ciągu 90 dni.  Bardzo lekkie, odporne na wysokie temperatury. Idealne dla gastronomii (cateringowe), ekologiczne. Nadają się do zimnych, ciepłych, wilgotnych i oleistych dań i przekąsek. Można je używać w zamrażarkach, piekarnikach, i kuchenkach mikrofalowych. Normy i Certyfikaty: wyprodukowano zgodnie z praktyką produkcyjną i higieniczną, spełniają wymagania wyrobów przeznaczonych do kontaktu z żywnością EN 13432 oraz ASTM 6400. Naczynia z liści palmowch mają niepowtarzalne wzory, są wyjątkowe jak liść palmowy. W sklepie MyHappyOcean dostępne są naczynia z liści palmowych w różne kształty i wzory.

Ekologiczne naczynia z liści palmowych

Proponujemy solidne ekologiczne naczynia z liści palmowych, które wykorzystasz do serwowania różnorodnych dań. W ofercie znajdziesz między innymi talerze i półmiski:

  • okrągłe, owalne, kwadratowe i prostokątne,
  • w kształcie serca, ryby, trójkąta czy plastra miodu.

Bogaty wybór wielkości i form sprawia, że swobodnie skompletujesz zestaw ekologicznych naczyń z jednego tworzywa. Pozwoli Ci to zachować spójność, która przełoży się na estetykę podawanych potraw. Przetworzone liście palmowe wyglądają jak jasne egzotyczne drewno. Z takiej zastawy je się z przyjemnością!

Naczynia z liści palmowych – idealne do przystawek, dań i deserów

Biodegradowalne produkty, jakimi są ekologiczne naczynia z liści palmowych, pozwalają stworzyć wyjątkową oprawę stołu podczas każdej uroczystości. Wszystkie talerze, półmiski, miski czy tace posiadają naturalne wzory. Przykuwają wzrok swoją niepowtarzalną strukturą. Nie można też zapominać o walorach użytkowych. Artykuły do użytku jednorazowego odznaczają się lekkością oraz wytrzymałością. W przeciwieństwie do papierowych odpowiedników nie ulegają zgnieceniu pod wpływem ciężaru. Nadają się do serwowania rozmaitych pyszności – począwszy od przystawek na zimno i gorąco, kończąc na deserach. Smakowita uczta gwarantowana!

Ekologiczny surowiec pozostaje neutralny smakowo, dzięki czemu naczynia jednorazowe z liści palmowych nie zaburzają smaku i aromatu potraw. Pozwalają delektować się przekąskami, a także daniami głównymi, przypominając jednocześnie o otaczającej naturze. Wybierz zatem biodegradowalne produkty do zastawy stołowej i uprzyjemnij kameralne spotkanie lub huczne przyjęcie.

Dekoracyjne naczynia jednorazowe z liści palmowych

Talerze, miski oraz tace wytwarzane z myślą o środowisku naturalnym podkreślą charakter każdego wydarzenia. Urodziny, firmowa impreza czy też zwykła wizyta w restauracji – ekologiczna zastawa jest przeznaczona do użytku w plenerze, jak i wewnątrz pomieszczeń. Doskonale wpisują się m.in. w rustykalny charakter wnętrza, a także wszystkie miejsca, gdzie motywem przewodnim są roślinne kompozycje. Przekonaj się osobiście, że palmowe liście użyte do produkcji naczyń jednorazowych to strzał w dziesiątkę.

pixel