Opłata konsumencka – dyrektywa SUP. Od 01 stycznia 2024 roku weszły w życie przepisy ustawy wprowadzające w Polsce obowiązek pobierania opłaty konsumenckiej od kubków i pojemników jednorazowych zawierających tworzywa sztuczne. Przy składaniu zamówienia w polu uwagi od klienta prosimy o informację jeśli produkty kupione w MyHappyOcean nabyte są na potrzeby własne (UŻYTKOWNIK KOŃCOWY).
ZOBACZ WIĘCEJ!!!

Foremki papierowe do pieczenia jednorazowe

( ilość produktów: 3 )

W naszej ofercie znajdziesz funkcjonalne i ekologiczne foremki papierowe do pieczenia, w których przyrządzisz na przykład aromatyczne muffinki, babeczki i inne wypieki. Akcesoria są wykonane z tłuszczoodpornego materiału, dedykowanego wyrobom mającym kontakt z żywnością. Warto zaznaczyć, że nasze foremki jednorazowe do pieczenia mają wszelkie niezbędne certyfikaty, co dodatkowo gwarantuje bezpieczeństwo użytkowania. Tego typu produkty to podstawowe wyposażenie każdej kuchni, a ich jednorazowa formuła pozwala na higieniczny sposób użytkowania. Ponadto zyskujesz oszczędność czasu i pieniędzy –  po spożyciu wypieku wystarczy wyrzucić papierowe opakowanie do kosza, więc o zmywaniu nie ma mowy.

Papierowe foremki jednorazowe do pieczenia

Oferowane w sklepie foremki papierowe są dostępne w różnych rozmiarach, dzięki czemu dopasujesz je do potrzeb. Korzystna cena połączona z wysoką jakością wykonania niewątpliwie sprawi, że staną się ulubionym, kuchennym akcesorium. Kupując towar w zestawie kilkuset sztuk, zapewniasz sobie stały dostęp do niego, a poza tym ekonomiczne opakowanie to gwarancja oszczędności. Warto także zaznaczyć, że tego typu akcesoria mają dobrą wytrzymałość termiczną – poziom temperatury przechowywania wynosi od -40 do 220 ℃.

Zastanawiasz się, do czego wykorzystasz foremki do pieczenia jednorazowe? Przygotujesz w nich nie tylko pachnące babeczki, ale na przykład użyjesz ich podczas robienia czekoladowych wyrobów takich jak cukierki bądź praliny. Dużym atutem jest także brak konieczności ich natłuszczania  – papierek bez trudu odchodzi od wypieku po wystudzeniu. Co więcej, wybierając papierowe foremki, stawiasz na ekologię – używasz materiałów biodegradowalnych powstałych ze składników pochodzenia roślinnego o niskiej emisji CO2. Produkt jest zatem w pełni bezpieczny zarówno dla Ciebie, jak i otaczającego środowiska.

 

pixel