Ekologiczne kubki papierowe biodegradowalne jednorazowe do kawy i napojów ciepłych

( ilość produktów: 115 )

Produkcja biologicznych opakowań sprawiła, że dziś możesz proponować swoim Klientom dania na wynos bez dodatkowego obciążania środowiska naturalnego. Przygotowując ofertę dla Ciebie, zdecydowaliśmy się na wybór produktów, spełniających wszelkie rygorystyczne wymogi wyrobów do kontaktu z żywnością. Wszystkie papierowe, ekologiczne akcesoria w naszym sklepie, od pojemników na żywność, przez ekokubki do kawy i napojów ciepłych po holdery i mieszadełka przygotowano z materiałów biodegradowalnych, w procesie, charakteryzującym się niską emisją dwutlenku węgla. Tworzywa wykorzystane przez producenta są pochodzenia roślinnego, bądź z makulatury z recyklingu.

Ekologiczne kubki do kawy papierowe

Podkreśl profil proekologiczny Twojego miejsca i zaproponuj Klientom kawę w unikatowych pojemnikach bezpiecznych dla natury i neutralnych dla zdrowia, niewydzielających rakotwórczych substancji nawet w kontakcie z wysokimi temperaturami. To całkowicie neutralne smakowo kubki ekologiczne, które sprawdzą się w każdym lokalu gastronomicznym. Jeżeli preferujesz prostotę, oferujemy Ci stylowe papierowe akcesoria do kawy lub innych gorących napojów. Gdy zależy Ci na stworzeniu oryginalnej atmosfery, skorzystaj z oferty pięknie toczonych, barwnych wyrobów. To one pomogą Ci w spersonalizowaniu kawiarni czy restauracji i zapamiętaniu jej przez konsumenta. 

Współcześnie wiele osób docenia rozwiązania eko i wybiera miejsca, które uwzględniają w swojej działalności dobro środowiska naturalnego, korzystając z biodegradowalnych sztućców czy ekologicznych kubków. Sięgając po nasze akcesoria, możesz połączyć pożyteczne aktywności z promocją firmy i pozyskiwaniem nowych klientów!

Kubki ekologiczne do gorących napojów to wyjście naprzeciw Klientów chcących cieszyć się smakiem kawy na wynos. Świetnie sprawdzą się także do mrożonej kawy lub herbaty. Nasze produkty stworzone są z materiałów poddanych recyklingowi, które będzie można ponownie wykorzystać w innym celu. Spełniają one pełnia wszystkie niezbędne wymagania wyrobów przeznaczonych do kontaktów z żywnością. Papierowe kubki do kawy powinniśmy przechowywać w suchym pomieszczeniu, w temperaturze pokojowej oraz chronić przed wilgocią. Nasze produkty dostępne są w różnych wariantach kolorystycznych, więc możesz je dobrać do stylu Twojej kawiarni lub restauracji.

Kubki ekologiczne do gorących napojów to wyjście naprzeciw Klientów chcących cieszyć się smakiem kawy na wynos. Świetnie sprawdzą się także do mrożonej kawy lub herbaty. Nasze produkty stworzone są z materiałów poddanych recyklingowi, które będzie można ponownie wykorzystać w innym celu. Spełniają one pełnia wszystkie niezbędne wymagania wyrobów przeznaczonych do kontaktów z żywnością. Papierowe kubki do kawy powinniśmy przechowywać w suchym pomieszczeniu, w temperaturze pokojowej oraz chronić przed wilgocią. Nasze produkty dostępne są w różnych wariantach kolorystycznych, więc możesz je dobrać do stylu Twojej kawiarni lub restauracji..

Kubki jednorazowe papierowe o wszechstronnym zastosowaniu

W naszym sklepie bez trudu zaopatrzysz się w najwyższej jakości kubki jednorazowe papierowe w przystępnej cenie. Dostępne w jego asortymencie produkty wyróżniają się uniwersalnością zastosowania. Funkcjonalne kubeczki do kawy lub herbaty można z powodzeniem wykorzystać zarówno w barach, restauracjach i kawiarniach, jak i w domach prywatnych. Są one niezastąpione zwłaszcza w trakcie imprez organizowanych na świeżym powietrzu. Tego typu naczynia stanowią również podstawowy element wyposażenia dystrybutorów napojów stawianych w różnego rodzaju obiektów użyteczności publicznej. 

Ekokubki, do serwowania np. kawy na wynos, dzięki specjalnej metodzie produkcji są odpowiednio wytrzymałe, więc nie przeciekają. Wygodnie i pewnie trzyma się je w rękach niezależnie od tego, czy znajduje się w nich gorący, czy zimny napój. Zużyte produkty można wyrzucić do kosza. Szybko ulegają one rozkładowi. Dzięki temu nie zaśmiecają one środowiska naturalnego. Stanowią więc idealną alternatywę dla niepraktycznych, nieekologicznych rozwiązań z tworzywa sztucznego.

Szeroka oferta ekologicznych kubków

Chcemy jak najlepiej spełnić oczekiwania Klientów z branży gastronomicznej i nie tylko, dlatego przygotowaliśmy bogaty asortyment ekologicznych kubków. Nadają się one do serwowania napojów, herbaty czy kawy na wynos. Sprzedawane są w wielopakach liczących kilkadziesiąt sztuk, więc za jednym razem możesz zamówić wiele produktów eko, by wykorzystywać je przez długi czas. W ofercie odnajdziesz artykuły w klasycznym białym kolorze, z dodatkowymi napisami oraz kolorowymi nadrukami, a także ze wzmocnionymi podwójnymi ściankami. 

Skorzystaj z naszych propozycji i zamów ekokubki jednorazowe!

Na myhappyocean.pl znajdziesz jednorazowe kubki idealnie dopasowane do swoich potrzeb. Niektóre wyroby wyposażone są w specjalne wieczka zabezpieczające kawę lub herbatę przed przypadkowym rozlaniem oraz zbyt szybkim wystygnięciem. Kubeczki papierowe różnią się między sobą pojemnością. 

Świetną jakość artykułów eko potwierdzają stosowne certyfikaty. Jeśli prowadzisz kawiarnię albo restaurację lub po prostu planujesz sporą imprezę plenerową, to przydadzą się nie tylko ekologiczne kubki, w których może być podana kawa na wynos. Warto sięgnąć też po inne dostępne w naszym sklepie akcesoria, takie jak pokrywki z wygodnymi otworami do spożywania napoju, drewniane mieszadełka, osłonki i tacki. Gwarantujemy profesjonalną obsługę oraz szybką wysyłkę towarów. Zamów je już teraz!

pixel