Opłata konsumencka – dyrektywa SUP. Od 01 stycznia 2024 roku weszły w życie przepisy ustawy wprowadzające w Polsce obowiązek pobierania opłaty konsumenckiej od kubków i pojemników jednorazowych zawierających tworzywa sztuczne. Przy składaniu zamówienia w polu uwagi od klienta prosimy o informację jeśli produkty kupione w MyHappyOcean nabyte są na potrzeby własne (UŻYTKOWNIK KOŃCOWY).
ZOBACZ WIĘCEJ!!!

Pudełka na burgery, opakowania na hamburgery

( ilość produktów: 43 )

U nas kupisz różnorodne opakowania do burgerów, które znakomicie sprawdzą się do zamówień na wynos. To świetny sposób na estetyczne i wygodne pakowanie jedzenia takiego jak hamburgery czy kanapki. Każdy produkt jest ekologiczny, a przy tym naprawdę trwały. Nawet w czasie transportu danie pozostanie w nienaruszonym stanie, więc będzie apetycznie wyglądać. Takich rozwiązań nie powinno zabraknąć w burgerowniach, barach szybkiej obsługi czy food truckach. Zachęcamy do zakupu!

Opakowania na hamburgery, pudełka na burgery

Oferujemy pudełka na burgery, które wspaniale się prezentują, dzięki czemu każda firma gastronomiczna zrobi na klientach pozytywne wrażenie. Akcesoria te nie tylko poprawiają odczucia wizualne, ale co ważne zapewniają dobrą izolację termiczną, żeby danie zawsze docierało ciepłe. Polecamy opakowania na hamburgery wykonane z papieru z recyklingu, a także z trzciny cukrowej – wszystkie dostosowane do kontaktu z żywnością. Są one przyjazne dla środowiska naturalnego, bo biodegradowalne. Niektóre z nich można nawet przechowywać w zamrażarce albo podgrzewać w piekarniku.

Jednorazowe opakowania na wynos

Prezentowane pudełka na burgery w prosty sposób pomogą Ci dbać o środowisko. Są przy tym trwałe i tłuszczoodporne, więc ich użytkowanie na pewno nie obniży komfortu Twoich klientów. Otrzymasz u nas boxy w wielu rozmiarach. Z łatwością dostosujesz je do dań oferowanych przez Twój lokal. Produkty różnią się także designem. Obok klasycznych artykułów w kolorze kraft znajdziesz jednorazowe opakowania na wynos zdobione grafiką. Już teraz wybierz swoje ulubione!

pixel