Opłata konsumencka – dyrektywa SUP. Od 01 stycznia 2024 roku weszły w życie przepisy ustawy wprowadzające w Polsce obowiązek pobierania opłaty konsumenckiej od kubków i pojemników jednorazowych zawierających tworzywa sztuczne. Przy składaniu zamówienia w polu uwagi od klienta prosimy o informację jeśli produkty kupione w MyHappyOcean nabyte są na potrzeby własne (UŻYTKOWNIK KOŃCOWY).
ZOBACZ WIĘCEJ!!!

Ekologiczne kieliszki jednorazowe

( ilość produktów: 1 )

Każda impreza okolicznościowa czy organizowane przyjęcie wymagają poczęstunku dla gości. Często jednak trudno przygotować odpowiednią zastawę, gdy wszystko odbywa się w plenerze lub warunki nie sprzyjają wykorzystaniu szklanych naczyń. Z myślą o takich sytuacjach proponujemy ekologiczne kieliszki jednorazowe. Zestaw tych produktów pozwala zarówno zredukować koszty organizacji eventu, jak i zadbać o środowisko. Dzięki nim znika ryzyko potłuczenia szkła, a ponadto powstałe odpady można łatwo zutylizować.

Kieliszki ekologiczne – wiele korzyści w atrakcyjnej cenie

Za sprawą wykonania z materiału roślinnego PLA oferowane wyroby są w pełni biodegradowalne. Ponadto cały proces wytwarzania spełnia rygorystyczne normy dotyczące wykorzystania produktów do kontaktu z żywnością oraz dbałości o środowisko. Kieliszki ekologiczne produkowane są z użyciem odnawialnych zasobów, co ogranicza emisję CO2. W naszej ofercie można znaleźć szeroki wybór wysokiej jakości jednorazowych zestawów naczyń. Zapraszamy do zakupu!

pixel