Opłata konsumencka – dyrektywa SUP. Od 01 stycznia 2024 roku weszły w życie przepisy ustawy wprowadzające w Polsce obowiązek pobierania opłaty konsumenckiej od kubków i pojemników jednorazowych zawierających tworzywa sztuczne. Przy składaniu zamówienia w polu uwagi od klienta prosimy o informację jeśli produkty kupione w MyHappyOcean nabyte są na potrzeby własne (UŻYTKOWNIK KOŃCOWY).
ZOBACZ WIĘCEJ!!!

Kubki dwuwarstwowe

( ilość produktów: 9 )

Prowadzisz kawiarnię lub inny lokal, w którym serwujesz pyszne, aromatyczne napary? Często odwiedzają Cię klienci, zamawiający małą coffee to go? Mamy w takim razie rewelacyjne rozwiązania dla Ciebie! Nasze wytrzymałe na wysokie temperatury jednorazowe, dwuwarstwowe, ekologiczne kubki papierowe (z logo lub bez) do kawy i napojów ciepłych i gorących wyprodukowane są z papieru pochodzącego w stu procentach z recyklingu. Wyścielone są roślinną powłoką PLA, bezpieczną dla Twojego zdrowia i sprzyjającą środowisku. Podwójnie wzmacniane ścianki sprawiają, że opakowania idealnie sprawdzą się do transportu płynów ciepłych i gorących. Umożliwiają delektowanie się smakiem ulubionego trunku w drodze do pracy czy na spacerze. Dostępne w kilku rozmiarach i kolorach.

Dwuwarstwowe kubki do gorących napojów

Papierowe, jednorazowe kubki dwuwarstwowe z logo – znakomite na coffee to go – zostały zaprojektowane w taki sposób, aby chronić użytkowników przed oparzeniami i jednocześnie zapobiegać ostygnięciu gorących napojów. To ekologiczne rozwiązanie przydaje się w szczególności podczas różnego rodzaju wydarzeń, które odbywają się na zewnątrz (wówczas temperatura kawy i innych płynów spada znacznie szybciej). Artykuły dostępne w naszej ofercie są skonstruowane z dwóch warstw zapewniających dodatkową izolację termiczną.

Sprzedajemy ekologiczne dwuwarstwowe kubki papierowe do kawy i pozostałych ciepłych napojów z logo, które można wykorzystać w lokalach gastronomicznych specjalizujących się w zamówieniach coffee to go. Jeżeli jesteś właścicielem takiego punktu, zamów pełen pakiet i zaproponuj swoim klientom wygodne, jednorazowe, w pełni biodegradowalne i przyjazne dla środowiska naczynia. Wybór naszych artykułów wiąże się również z dużą oszczędnością wody, ponieważ dzięki ich użyciu można ograniczyć zmywanie do niezbędnego minimum.

Bezpieczne dla zdrowia kubki papierowe

Dbamy o to, by dostarczać wyłącznie bezpieczne i sprawdzone rozwiązania, idealne na małą coffee to go. Dlatego też nasze produkty są tworzone zgodnie z obowiązującymi normami, dzięki czemu mogą mieć kontakt z żywnością. Oferujemy szeroki wybór ekologicznych, jednorazowych, dwuwarstwowych kubków papierowych do kawy i innych napojów ciepłych z logo dostępnych w wielu rozmiarach. Istnieje możliwość zakupu hurtowej ilości towaru.

Ekologiczne kubki do kawy, a wizerunek firmy

Decydując się na zakup takich produktów, warto uwzględnić jeszcze jedną kwestię. Wielu klientów obecnie zwraca uwagę na to, czy dana firma prowadzi działalność odpowiedzialnie względem natury. Dwuwarstwowe kubki jednorazowe do kawy i napojów ciepłych będą jasnym sygnałem dla nich, że przyroda ma dla Ciebie znaczenie. To z kolei oznacza, że wprowadzenie ich w Twoim lokalu może pozytywnie wpłynąć na postrzeganie go przez klientów. Coffee to go w ekologicznym kubeczku jest szczególnie istotna dla młodych odbiorców. Wyjdź naprzeciw ich oczekiwaniom i zaproponuj im ich ulubiony napar w takim naczyniu, a na pewno spotka się to z przyjaznym odzewem!

Zachęcamy do zapoznania się z asortymentem na stronie internetowej. Zapewniamy bardzo dobre ceny, szybką wysyłkę i dogodne warunki dostawy. W przypadku wątpliwości zapraszamy do kontaktu. Z przyjemnością odpowiemy na ewentualne pytania i pomożemy w wyborze.

pixel