Opłata konsumencka – dyrektywa SUP. Od 01 stycznia 2024 roku weszły w życie przepisy ustawy wprowadzające w Polsce obowiązek pobierania opłaty konsumenckiej od kubków i pojemników jednorazowych zawierających tworzywa sztuczne. Przy składaniu zamówienia w polu uwagi od klienta prosimy o informację jeśli produkty kupione w MyHappyOcean nabyte są na potrzeby własne (UŻYTKOWNIK KOŃCOWY).
ZOBACZ WIĘCEJ!!!

Worki na śmieci

( ilość produktów: 13 )

Prezentujemy ekologiczne, w pełni biodegradowalne worki na śmieci wyprodukowane z mączki kukurydzianej, biopolimeru na bazie skrobi kukurydzianej lub papieru. Produkty idealnie sprawdzą się w gastronomii, biurze czy domu. Przyjazne dla środowiska, są doskonałym zamiennikiem dla plastikowych worków. Rozkładają się w ciągu 90 dni w sprzyjających warunkach, podczas gdy torba plastikowa rozkłada się w ciągu 400 lat i dłużej. Ich wytrzymałość jest równa trwałości tworzyw sztucznych.

Ekologiczne worki na śmieci

Wprowadzając do codzienności nawet niewielkie zmiany, możemy wiele osiągnąć. Jeśli w każdym gospodarstwie domowym i lokalu gastronomicznym wymienilibyśmy zwykłe worki na śmieci na ich ekologiczne alternatywy – papierowe lub z PLA – już bylibyśmy o krok bliżej do osiągnięcia celu. Każde działanie w kierunku zdrowej i czystej planety jest bowiem bardzo ważne. Nie ulega wątpliwości, że kondycja Ziemi wpływa na nasze samopoczucie i dobrobyt. Warto pamiętać, że plastikowe woreczki stanowią ogromne zagrożenie m.in. dla zwierząt morskich. Możliwe zaś, że papierowe lub kompostowalne worki na śmieci nigdy nawet nie trafią do morza lub oceanu. Takie ekologiczne woreczki są w stanie ulec biodegradacji nawet w przydomowym ogródku.

Wyrzucaj śmieci do papierowych lub biodegradowalnych worków!

Nasze ekologiczne worki na śmieci wykonane są z papieru z recyklingu lub wspomnianego wyżej PLA. Ten niezwykły materiał otrzymał certyfikat OK Compost Home i spełnia normę EN13432, co sprawia, że może być używany także w lokalach gastronomicznych.

Znajdziesz u nas duży wybór pojemności oraz różne warianty zestawów. Każdy z kompletów zawiera inną ilość sztuk ekologicznych woreczków, dzięki czemu łatwo dobierzesz produkt do swoich potrzeb. Bez względu na to, czy prowadzisz biznes i chcesz stać się bardziej „eko”, czy potrzebujesz rozwiązań przyjaznych środowisku do swojego domu – torby na odpady to wyrób, który pomoże Ci zmniejszyć negatywny wpływ na środowisko. Skorzystaj z atrakcyjnych cen naszego sklepu. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą!

pixel