Opłata konsumencka – dyrektywa SUP. Od 01 stycznia 2024 roku weszły w życie przepisy ustawy wprowadzające w Polsce obowiązek pobierania opłaty konsumenckiej od kubków i pojemników jednorazowych zawierających tworzywa sztuczne. Przy składaniu zamówienia w polu uwagi od klienta prosimy o informację jeśli produkty kupione w MyHappyOcean nabyte są na potrzeby własne (UŻYTKOWNIK KOŃCOWY).
ZOBACZ WIĘCEJ!!!

Pojemniki do zgrzewu

( ilość produktów: 13 )

Naturalne pojemniki do zgrzewu z trzciny cukrowej to ekologiczna alternatywa dla pudełek z tworzyw sztucznych. Eko opakowania od MyHappyOcean są wykonane w 100% z roślin, przyjazne dla środowiska i bezpieczne dla zdrowia.

Wszystkie produkty z trzciny cukrowej dostępne w naszej ofercie są:

  • w pełni kompostowalne – rozkładają się w ciągu 90 dni,
  • idealne dla potrzeb gastronomii, cateringu,
  • ekologiczne – wyprodukowane z odnawialnego, roślinnego surowca,
  • neutralne pod względem zapachu i smaku,
  • odporne na działanie wysokich i niskich temperatur – można je używać w zamrażarce, lodówce, piekarniku, mikrofali. Wytrzymują temperaturę od - 20 do 175 stopni C.

Eko pojemniki do zgrzewu z trzciny cukrowej mają bardzo dobre właściwości termoizolacyjne. Nadają się one idealnie do zimnych, gorących, oleistych potraw. Nie zaparzają posiłku, rozprowadzają temperaturę oraz parę wodną po całym opakowaniu, dzięki czemu na ekologicznej folii nie zbiera się woda.

Ekologiczne pojemniki do zgrzewu


Wszystkie nasze opakowania mają odpowiednie certyfikaty jakości. Wytworzone zostały zgodnie z dobrą praktyką produkcyjną i higieniczną oraz spełniają wymagania dotyczące wyrobów przeznaczonych do kontaktu z żywnością EN 13432 i ASTM 6400.

Dostępne w naszym sklepie pojemniki do zgrzewu z trzciny cukrowej są ekologiczne, kompostowalne, przyjazne dla środowiska. W ofercie znajdują się naczynia z podziałką wewnętrzną (jednodzielne, dwudzielne i trójdzielne). Do zgrzewania przeznaczona jest biodegradowalna folia, która rozkłada się w ciągu max. 180 dni. Temperatura zgrzewania wynosi 115 stopni C.

pixel