Opłata konsumencka – dyrektywa SUP. Od 01 stycznia 2024 roku weszły w życie przepisy ustawy wprowadzające w Polsce obowiązek pobierania opłaty konsumenckiej od kubków i pojemników jednorazowych zawierających tworzywa sztuczne. Przy składaniu zamówienia w polu uwagi od klienta prosimy o informację jeśli produkty kupione w MyHappyOcean nabyte są na potrzeby własne (UŻYTKOWNIK KOŃCOWY).
ZOBACZ WIĘCEJ!!!

Serwetki

( ilość produktów: 15 )

Oferujemy wysokiej jakości ekologiczne serwetki w wielu różnych wariantach. Znajdziesz u nas produkty dyspenserowe wykonane z włókien trzciny cukrowej bielonych w bezpiecznym bezchlorowym procesie oraz 2- i 3-warstwowe warianty dostępne w naturalnym kolorze. Dla wielbicieli klasyki przygotowaliśmy wyroby wykonane z miękkiej bibuły.

Ekologiczne serwetki

Miękkie i wytrzymałe włókna trzciny cukrowej użyte do produkcji tych ekologicznych serwetek, to wspaniała alternatywa dla papieru. Świetnie sprawdzają się one w lokalach gastronomicznych, jak i na różnego rodzaju imprezach firmowych czy rodzinnych. Proponujemy różne wielkości i kolory, a produkty sprzedajemy w opakowaniach zbiorczych po 50, 100, 200 i 250 sztuk. Wszystkie prezentowane w tej kategorii artykuły dopuszczone są do kontaktu z żywnością, o czym świadczą stosowne atesty. Zapraszamy do zapoznania się z naszym asortymentem i postawienia na wytrzymałe i eleganckie eko produkty dla gastronomii!

pixel