Kubki z PP, PET, RPET, PS

( ilość produktów: 8 )

Potrzebujesz praktycznych i trwałych opakowań do napojów zimnych? Nasz sklep MyHappyOcean oferuje wysokiej jakości kubki PET o pojemności 300 ml, które są przeznaczone dla lokali z branży gastronomicznej. Sprzedajemy je w wygodnych paczkach zbiorczych, czyli po 50 sztuk. Dzięki temu za przystępną cenę można u nas zamówić ich większą liczbę. Wszystko zależy od Twoich potrzeb. Przekonaj się na własne oczy i przejrzyj dokładnie dostępny asortyment.

Co musisz wiedzieć o naszych kubkach PET do napojów zimnych?

W ofercie naszego sklepu dostaniesz bardzo funkcjonalne pojemniki koktajlowe m.in. o pojemności 300 ml, które zostały wykonane z dobrych gatunkowo surowców. Mianowicie każdy kubek PET do napojów zimnych wyprodukowano z materiału podlegającego recyklingowi. Dzięki temu produkt tego rodzaju wykazuje sporą odporność na pęknięcia. Co oznacza, że może być stosowany przy zamówieniach na wynos, zwłaszcza podczas różnorodnych imprez plenerowych, takich jak festyny czy też festiwale.

Warto również wiedzieć, że w asortymencie MyHappyOCean do każdego sprzedawanego kubka PET dobierzesz odpowiednie akcesoria, np. wypukłą pokrywkę lub ekologiczne, papierowe słomki. Niezależnie od jego rozmiaru, ponieważ mamy wieczka pasujące do opakowań o pojemności 200, 400 czy też 300 ml. Dzięki temu w jednym miejscu zamówisz kompletne wyposażenie dla swojego lokalu gastronomicznego, co pozwoli Ci serwować klientom napoje zimne typu shake lub świeżo wyciskany sok w poręcznych i wygodnych pojemnikach.

Kubki PET od MyHappyOcean to oferta idealna dla Ciebie!

Chcesz, aby sprzedawane przez Ciebie koktajle były atrakcyjne dla wszystkich kupujących? Zadbaj zarówno ich smak, jak i o opakowania, w których je oferujesz. W MyHappyOcean dostaniesz m.in. kubek PET 300 ml na zimne napoje o przezroczystych ściankach. Dzięki temu odpowiednio wyeksponujesz swój produkt i tym samym zdobędziesz większe grono osób zainteresowanych. Zachęcamy do kontaktu w razie pytań oraz wątpliwości odnośnie do naszych artykułów. Jesteśmy do Twojej dyspozycji.

pixel