Opłata konsumencka – dyrektywa SUP. Od 01 stycznia 2024 roku weszły w życie przepisy ustawy wprowadzające w Polsce obowiązek pobierania opłaty konsumenckiej od kubków i pojemników jednorazowych zawierających tworzywa sztuczne. Przy składaniu zamówienia w polu uwagi od klienta prosimy o informację jeśli produkty kupione w MyHappyOcean nabyte są na potrzeby własne (UŻYTKOWNIK KOŃCOWY).
ZOBACZ WIĘCEJ!!!

Opakowania na ciasta z oknem

( ilość produktów: 32 )

Asortyment sklepu internetowego MyHappyOcean.pl obejmuje ekologiczne pojemniki oraz opakowania na torty i ciasta. Nasze produkty wykonane zostały z biodegradowalnych surowców, zgodnie z najważniejszymi normami EN 13432 i ASTM 6400. To doskonała alternatywa dla plastikowych pudełek wielokrotnego użytku. Wszystkich cukierników i piekarzy, którzy pragną rozpocząć swoją przygodę z zero waste, zapraszamy do zapoznania się z ofertą jednorazowych kartonów na ciasto. 

Ekologiczne pudełka na ciasta i torty

Prezentowane pudełka na ciasteczka i torty są ekologiczne i niedrogie, a ponadto dostępne w wielu wariantach, różniących się kształtem, kolorem i zastosowaniem. Wszystkie produkty łączy jedna cecha – wyprodukowane są z papieru i celulozy – materiałów pochodzących z recyklingu. Niezależnie od tego, czy prowadzisz cukiernię, czy przygotowujesz wypieki dla swoich najbliższych, koniecznie postaw na jednorazowe kartony. Zadbaj o środowisko naturalne, wybierając ekologiczne produkty! Nasze kartony oraz pojemniki na ciastka i torty dostarczamy w zestawach po kilkaset sztuk.

pixel