Opłata konsumencka – dyrektywa SUP. Od 01 stycznia 2024 roku weszły w życie przepisy ustawy wprowadzające w Polsce obowiązek pobierania opłaty konsumenckiej od kubków i pojemników jednorazowych zawierających tworzywa sztuczne. Przy składaniu zamówienia w polu uwagi od klienta prosimy o informację jeśli produkty kupione w MyHappyOcean nabyte są na potrzeby własne (UŻYTKOWNIK KOŃCOWY).
ZOBACZ WIĘCEJ!!!

Pudełka na pizze / kartony do pizzy

( ilość produktów: 1 )

W sklepie internetowym My Happy Ocean można zamówić pudełka – kartony do pizzy w różnych rozmiarach. Nie masz pewności, jaki rozmiar wybrać? Długość boku pudełka do pizzy odpowiada średnicy placka. W ofercie dostępne mamy mniejsze tacki – bardzo przydatne, jeśli restauracja prowadzi sprzedaż na kawałki. To rozwiązanie wygodne także, gdy goście chcą zabrać ze sobą niedojedzone resztki. Każdy nasz karton do pizzy jest produkowany z tektury falistej, a jego złożenie nie wymaga użycia kleju ani innych spoiw. 

Tektura falista ma wiele zalet. Jest niezwykle wytrzymała, odporna na przetarcia i zarysowania. Czyni to ją idealnym materiałem do zabezpieczenia przewożonych produktów. Jej sztywna konstrukcja pozwala na piętrowe układanie kartonów do pizzy bez zagrożenia, że zostaną zgniecione. W transporcie żywności nie bez znaczenia pozostaje fakt, że tektura pełni też rolę termoizolacyjną. Dzięki temu pizza zapakowana w pudełko z tektury falistej dłużej zachowa temperaturę. Prosty sposób montażu, który całkowicie eliminuje konieczność użycia kleju, usuwa też zagrożenie wystąpienia zatrucia. Zadbaj o zdrowie swoich gości i całej planety, korzystając z ekologicznych opakowań. Produkty oferowane są w zestawie zawierającym 80, 100 lub 250 sztuk, w zależności od wybranego modelu.

Ekologiczne pudełka do pizzy

  • niska emisja CO2 podczas produkcji;
  • biodegradowalny materiał;
  • surowce roślinne pochodzące z odnawialnych zasobów.

Dzięki temu nasze kartony – wygodne pudełka na pizzę – są ekologiczne, gdyż ograniczają niekorzystny wpływ człowieka na środowisko naturalne. Każdy model oferowany na stronie powstaje z zachowaniem najwyższych standardów higienicznych i produkcyjnych. Jest również zgodny z normami obowiązującymi w zakresie dopuszczenia takich wyrobów do kontaktu z żywnością. W naszym sklepie można znaleźć produkty dla gastronomii. Oferta jest skierowana m.in. do lokali serwujących dania na wynos, które chcą bezpiecznie przewozić jedzenie do klientów. Restauracje mogą zamówić karton do pizzy w wielu rozmiarach.

Kartony i tacki do pizzy z wysokiej jakości surowca

Prezentowane produkty są wykonane wyłącznie z tektury, co sprawia, że są pozbawione potencjalnie toksycznych substancji, np. kleju. Pudełko na pizzę powinno być trwałe. Usztywniony materiał, użyty do produkcji naszych wyrobów, gwarantuje, że włoskie przysmaki dotrą do klienta w nienaruszonym stanie. Kartony mają ścięte boki, co bardzo ułatwia ich transport. Oferujemy duży wybór modeli, które sprawdzą się jako pojemniki do pakowania dań na wynos. Mniejsze tacki pełnią funkcję talerza, na którym kładzie się jedną porcję potrawy. Dzięki temu goście mogą zjeść przekąskę bez ryzyka poplamienia ubrania. Zachęcamy do zapoznania się z asortymentem. Produkty są dostępne na zamówienie. Każde pudełko od pizzy z naszej oferty to ekologiczna alternatywa dla opakowań z tworzyw sztucznych. Warto inwestować w zrównoważony rozwój, dostosowując własny biznes do nowych trendów w zakresie ochrony środowiska.

pixel