Opłata konsumencka – dyrektywa SUP. Od 01 stycznia 2024 roku weszły w życie przepisy ustawy wprowadzające w Polsce obowiązek pobierania opłaty konsumenckiej od kubków i pojemników jednorazowych zawierających tworzywa sztuczne. Przy składaniu zamówienia w polu uwagi od klienta prosimy o informację jeśli produkty kupione w MyHappyOcean nabyte są na potrzeby własne (UŻYTKOWNIK KOŃCOWY).
ZOBACZ WIĘCEJ!!!

Jednorazowe rękawiczki gastronomiczne

( ilość produktów: 2 )

Prace związane z przygotowywaniem posiłków wymagają stosownych akcesoriów. Nieważne, czy jesteś właścicielem ekskluzywnej restauracji, przydrożnego baru szybkiej obsługi, czy firmy cateringowej – w każdym przypadku zachowanie standardów higienicznych jest podstawą. Wychodząc naprzeciw potrzebom naszych klientów,  włączyliśmy do oferty w pełni ekologiczne jednorazowe rękawiczki gastronomiczne wykonane z surowców odnawialnych. Produkty te dają poczucie komfortu, pozwalają wypełnić określone prawem normy, a także tworzą pozytywny, profesjonalny wizerunek firmy. Zalet związanych z używaniem rękawic do gastronomii jest jednak więcej. Takie zabezpieczenie chroni też skórę przed wysuszeniem, poparzeniem bądź skaleczeniem. 

Wszystkie dostępne u nas rękawiczki do gastronomii zapewniają pełen komfort przygotowywania potraw. Są miękkie i elastyczne, więc umożliwiają kontrolę ruchów, a przy tym pozostają trwałe i odporne na uszkodzenia mechaniczne. Wykonano je z ekologicznego materiału pochodzenia roślinnego zwanego PLA, który spełnia wszelkie normy kontaktu z żywnością.

Najlepsze rękawice gastronomiczne

Oferowane przez nasz sklep jednorazowe rękawiczki gastronomiczne oraz ekologiczne stanowią idealną alternatywę dla typowych, lateksowych rozwiązań.  Po wykonanej pracy wyrzuca się je do kosza razem z odpadkami, gdzie ulegają szybkiej biodegradacji. PLA jest surowcem, który wytrzymuje temperaturę mieszczącą się w przedziale od -15 do 40 stopni C, dzięki czemu wykonane z niego akcesoria nadają się do używania zarówno w chłodni, jak i podczas obsługi piekarnika. 

Proponujemy rękawice gastronomiczne w kilku wariantach do wyboru – transparentne lub kolorowe. Dostarczamy je w opakowaniach zawierających 100 sztuk – zapas ten wystarczy nawet na parę tygodni. Rekomendujemy wybór rękawiczek ekologicznych –  to znakomita propozycja dla pracowników restauracji, barów, kuchni hotelowych, stołówek, ale nie tylko. Można używać ich również na co dzień, podczas gotowania w domu dla rodziny. Zapoznaj się z całym asortymentem już dziś! Gwarantujemy szybką i bezpieczną dostawę zamówień pod wskazany adres. 

pixel