Opłata konsumencka – dyrektywa SUP. Od 01 stycznia 2024 roku weszły w życie przepisy ustawy wprowadzające w Polsce obowiązek pobierania opłaty konsumenckiej od kubków i pojemników jednorazowych zawierających tworzywa sztuczne. Przy składaniu zamówienia w polu uwagi od klienta prosimy o informację jeśli produkty kupione w MyHappyOcean nabyte są na potrzeby własne (UŻYTKOWNIK KOŃCOWY).
ZOBACZ WIĘCEJ!!!

Kubki z mączki kukurydzianej

( ilość produktów: 13 )

Czy lekki i przezroczysty jednorazowy kubek do zimnych napojów może być ekologiczny? Udowadniamy, że nie tylko może taki być, ale tak naprawdę nie musi różnić się w niczym od swojego plastikowego odpowiednika. Zarówno w kontekście estetyki, jak i właściwości! Wytworzone ze specjalnego surowca, jakim jest PLA, ekologiczne kubki nie tylko fantastycznie spełniają swoje zadanie, ale także są eleganckie i tanie. Jeśli do tej pory eko gastronomia kojarzyła Ci się z dużymi wydatkami – sprawdź naszą ofertę i daj się zaskoczyć!

Produkty spełniają wymagania wyrobów przeznaczonych do kontaktu z żywnością. Potwierdzają to certyfikaty EN 13432 i ASTM 6400. Nasza oferta obejmuje kilka pojemności i wariantów estetycznych.

Kubki PLA

Czym jest naturalne tworzywo PLA, z którego wykonane są nasze produkty? To w 100% roślinny i biodegradowalny surowiec, który nie rozpuszcza się w kontakcie z wilgocią. Jego właściwości sprawiają, że doskonale sprawdza się on jako materiał do przechowywania oraz przenoszenia płynnej żywności i napojów. Po wyrzuceniu rozkłada się w ciągu 90-180 dni.

pixel