Opłata konsumencka – dyrektywa SUP. Od 01 stycznia 2024 roku weszły w życie przepisy ustawy wprowadzające w Polsce obowiązek pobierania opłaty konsumenckiej od kubków i pojemników jednorazowych zawierających tworzywa sztuczne. Przy składaniu zamówienia w polu uwagi od klienta prosimy o informację jeśli produkty kupione w MyHappyOcean nabyte są na potrzeby własne (UŻYTKOWNIK KOŃCOWY).
ZOBACZ WIĘCEJ!!!

Kubki do napojów zimnych

( ilość produktów: 52 )

Serwujesz w swojej kawiarni kawę mrożoną lub smoothie? A może zajmujesz się organizacją imprezy masowej? Na pewno przydadzą Ci się kubki do zimnych napojów. W MyHappyOcean otrzymasz ekologiczne produkty papierowe, wyprodukowane z mączki kukurydzianej lub innych tworzyw podlegających recyklingowi. To dzięki nim, a właściwie oferowaniu ich swoim klientom, możesz realnie wpływać na zmniejszenie ilości odpadów z tworzyw sztucznych. Kondycja naszej planety zależy również od Ciebie! Staraj się więc dać z siebie wszystko!

Ekologiczne kubki w MyHappyOcean!

Skład: materiał roślinny PLA pozyskiwany z mączki kukurydzianej. Cechy produktu: w pełni kompostowalne, rozkładają się w ciągu 75 - 80 dni. Lekkie, mocne, idealne dla gastronomii (cateringowe), ekologiczne. Wytrzymują temperaturę do 40 stopni C. Świetne do napojów zimnych np.koktajli. Normy i certyfikaty: wyprodukowane zgodnie z praktyką produkcyjną i higieniczną, spełniają wymagania wyrobów przeznaczonych do kontaktu z żywnością EN 13432 i ASTM 6400. Niektóre kubki posiadają zielony pasek, na którym umieszczona jest informacja "completely compostable made from plants not plastic". W naszym sklepie dostępne są kubki w różnych wariantach pojemnościowych: 110 ml, 180 ml, 250 ml, 300 ml, 450 ml, 550 ml. Do każdego kubka dostępne są pokrywki: płaskie oraz wypukłe w wersji z otworem lub bez. Do kubków o poj. 300 ml, 450, 550 ml, dostepne są wkłady do kubka na musli.

Kubki do napojów zimnych? Tylko papierowe lub z PLA!

Bycie eko jest od kilku lat trendy. I słusznie! Małe zmiany są ważne, ale kluczowe, by codzienną ochronę środowiska praktykowała jak największa liczba osób. Właśnie dlatego popularyzacja proekologicznych zachowań jest tak ważna. Liczymy, że dołączysz do grona odpowiedzialnych przedsiębiorców i zadbasz o biodegradowalne lub kompostowalne wyposażenie swojego lokalu, kawiarni lub stoiska na dużym evencie. Wybieraj ekologiczne kubki papierowe lub inne nieszkodliwe dla planety alternatywy plastikowych naczyń do napojów zimnych!

pixel