Opłata konsumencka – dyrektywa SUP. Od 01 stycznia 2024 roku weszły w życie przepisy ustawy wprowadzające w Polsce obowiązek pobierania opłaty konsumenckiej od kubków i pojemników jednorazowych zawierających tworzywa sztuczne. Przy składaniu zamówienia w polu uwagi od klienta prosimy o informację jeśli produkty kupione w MyHappyOcean nabyte są na potrzeby własne (UŻYTKOWNIK KOŃCOWY).
ZOBACZ WIĘCEJ!!!

Pojemniki jednorazowe na sałatki, desery, lody

( ilość produktów: 137 )

Wyprzedź konkurencję, przygotuj się do nadchodzących zmian w branży i już dzisiaj wprowadź do swojego lokalu ekologiczne jednorazowe pojemniki na sałatki i desery. To detal coraz bardziej ceniony przez klientów. Proponujemy opakowania wykonane z wytrzymałego surowca rPET, który do złudzenia przypomina swój sztuczny odpowiednik. Szeroki wybór wzorów i wielkości jest w stanie zaspokoić wszelkie wymagania. Sprawdź sam, jak estetycznie prezentują się nasze pojemniki.

Dlaczego warto wybrać nasze jednorazowe pojemniki na desery?

Produkty dostępne w naszym asortymencie są niezwykle funkcjonalne i wyglądają identycznie jak te wykonane z plastiku. Są bezpieczne i idealnie nadają się do przechowywania żywności, co potwierdzają stosowne certyfikaty EN 13432 i ASTM 6400.

Znajdziesz u nas rozmaite wielkości jednorazowych pojemników do deserów, sałatek i wielu innych dań oraz przekąsek. Dopasujesz do nich przykrycia, którymi szczelnie domkniesz opakowania i tym samym zapobiegniesz wyciekaniu zawartości. Z łatwością stworzysz pudełka dostosowane do potraw, które serwujesz, a także przyjętej koncepcji wizualnej Twojej marki.

U nas nie tylko otrzymujesz pierwszorzędną jakość zamawianych produktów, ale także dobrą cenę. Specjalizujemy się w wytwórstwie pudełek z naturalnych tworzyw zastępujących plastik. Dzięki optymalizacji procesów produkcji kupisz tutaj solidne pojemniki jednorazowe na desery i inne potrawy, które wpiszą się w nawet napięty budżet firmowy. Nasze artykuły to świetna inwestycja w budowanie świadomości marki. Grono świadomych klientów lokali gastronomicznych, którzy zwracają uwagę na podejście restauracji do troski o środowisko naturalne, cały czas rośnie dynamicznie. Ekologiczne jednorazowe opakowania do deserów i wytrawnych dań na wynos to kolejny z argumentów, aby zamówić jedzenie właśnie u Ciebie! Wykorzystaj tę szansę i zyskaj przewagę nad konkurencją.

Pojemniki jednorazowe na desery i sałatki

W naszej ofercie znajdziesz zarówno nieprzezroczyste jednorazowe pojemniki, które ochronią np. sałatkę przed promieniowaniem słonecznym, jak i transparentne opakowania, które wyeksponują deser i sprawią, że będzie prezentował się jeszcze bardziej apetycznie. Produkty wytwarzamy z roślin oraz surowców z recyclingu, zachowując przy tym normy niskiej emisji CO2, co wpisuje się w proekologiczną misję naszej firmy. Wykorzystywanie tych wyrobów nie tylko jest powodem do dumy i może stać się elementem marketingu Twojego lokalu. Wkrótce, może być jedyną opcją, dopuszczaną przez narzucone odgórnie regulacje, warto więc przygotować się do tego odpowiednio wcześnie.

Tworzywa sztuczne wycofywane są stopniowo z obrotu. Zakaz używania wykonanych z nich jednorazowych pojemników prawdopodobnie wejdzie w życie w najbliższej przyszłości. Nie pozwól, by zmiany w prawie Cię zaskoczyły. Postaw na sprawdzone wyroby w dobrej cenie. W tych opakowaniach zaserwujesz i sprzedasz na wynos nie tylko desery czy sałatki, ale także wszelkie inne zimne dania. Materiał rPET podlega recyclingowi. Kup trwałe, eleganckie i praktyczne produkty w dobrej cenie i zapewnij wyjątkową oprawę potrawom, które serwujesz w swoim lokalu!

pixel