Opłata konsumencka – dyrektywa SUP. Od 01 stycznia 2024 roku weszły w życie przepisy ustawy wprowadzające w Polsce obowiązek pobierania opłaty konsumenckiej od kubków i pojemników jednorazowych zawierających tworzywa sztuczne. Przy składaniu zamówienia w polu uwagi od klienta prosimy o informację jeśli produkty kupione w MyHappyOcean nabyte są na potrzeby własne (UŻYTKOWNIK KOŃCOWY).
ZOBACZ WIĘCEJ!!!

Pokrywki do kubków

( ilość produktów: 22 )

Nasze wszystkie produkty powstały z myślą o ekologii, również pokrywki do kubków, odpowiednich do kawy i napojów ciepłych oraz zimnych. Wytwarzane są z materiałów roślinnych w procesie o niskiej emisji dwutlenku węgla. Spełniają standardy przeznaczenia do kontaktu z żywnością. Wieczka są wygodne w użyciu i świetnie wpasowują się w rozmiar pojemnika. Perfekcyjnie zabezpieczą przed przeciekaniem, dlatego można je wszędzie ze sobą zabrać. Proponujemy nakrywki w kolorach: białym, beżowym czarnym.

Warto zdecydować się na to akcesorium, ponieważ jest wysoce funkcjonalne, a Twoi klienci z pewnością docenią jego walory i spójność z wizerunkiem marki. Pokrywka na kubek pełni wiele funkcji, wśród których można wymienić przede wszystkim ochronę zawartości przed wnikaniem zanieczyszczeń obecnych na zewnątrz, na przykład w postaci pyłków czy owadów. Przykrywka świetnie sprawdza się w chłodne, jesienne czy zimowe dni. Gdy klienci zdecydują się na zakup na wynos, zdecydowanie dłużej będą mogli cieszyć ciepłym, a więc i pysznym smakiem napoju. Oferowane produkty znajdują zastosowanie w przypadku napojów dowolnego rodzaju, bo minimalizują ryzyko wylania czy oblania się.

Wybierając nasze przykrywki do kubków do kawy i napojów ciepłych, masz pewność, że stawiasz na artykuły wysokojakościowe i ekologiczne, które pozwolą Ci obsługiwać klientów w profesjonalny sposób. Gwarantujemy atrakcyjne ceny, szeroką paletę wersji i rozmiarów oraz doskonały standard wykonania. Dostarczamy wyłącznie sprawdzone konstrukcje, które umożliwiają wygodne picie bez otwierania kubeczka lub przez słomkę.

pixel