Jadalne talerze z otrąb pszennych

( ilość produktów: 6 )

Interesują Cię wytrzymałe ekologiczne talerze, które zniosą temperatury posiłku od -20 do 100 stopni? Sprawdź produkty wykonane z otrąb pszennych i daj się zaskoczyć jakością oraz ceną! W pełni jadalne naczynia to prawdziwy hit pośród zastawy typu eko.

Talerze jadalne ekologiczne

Z jednej strony rozkładają się one w zaledwie 30 dni i są całkowicie przyjazne środowisku, a z drugiej doskonale spełniają swoje zadanie. Solidne wykonanie zgodne z dobrą praktyką produkcyjną i higieniczną to znak rozpoznawczy firmy Biotrem. Wszystkie wyroby spełniają wymogi nakładane na artykuły, które mają mieć kontakt z żywnością. Potwierdzają to certyfikaty EN 13432 i ASTM 6400.

Jednorazowe talerzyki, które możesz zjeść

Dostępne na myhappyocean.pl jadalne talerze z otrębów pszennych świetnie sprawdzają się jako naczynia jednorazowe. Po skończonym posiłku można je oczywiście wyrzucić do kosza, zaoszczędzając sobie tym samym wysiłku związanego ze zmywaniem. Warto jednak pamiętać o tym, że artykuły te doskonale nadają się również do schrupania. W skład takich produktów wchodzą wyłącznie naturalne składniki, bez żadnych dodatków chemicznych. Dlatego możesz je z powodzeniem potraktować jako przystawkę do dania głównego.

Znajdziesz u nas duży wybór ekologicznych talerzy o różnej wielkości i kształtach. Czekają tu na Ciebie także miseczki i półmiski z otrąb pszennych. Proponujemy atrakcyjne cenowo opakowania zawierające od 10 do 100 sztuk produktu. Dbanie o środowisko to nie tylko moda, to przyszłość, także dla gastronomii. Od 2021 z użycia na stałe wyjdą plastikowe jednorazowe naczynia. Bądź do przodu i zacznij testować nowe rozwiązania już dziś!

Do talerzy polecamy eleganckie sztućce z otrąb. Pokaż, że kwestie ekologiczne są dla Ciebie ważne. Twórz pozytywny wizerunek lokalu lub usług gastronomicznych i przyciągaj do siebie klientów!

pixel