Opłata konsumencka – dyrektywa SUP. Od 01 stycznia 2024 roku weszły w życie przepisy ustawy wprowadzające w Polsce obowiązek pobierania opłaty konsumenckiej od kubków i pojemników jednorazowych zawierających tworzywa sztuczne. Przy składaniu zamówienia w polu uwagi od klienta prosimy o informację jeśli produkty kupione w MyHappyOcean nabyte są na potrzeby własne (UŻYTKOWNIK KOŃCOWY).
ZOBACZ WIĘCEJ!!!

Jadalne talerze z otrąb pszennych

( ilość produktów: 6 )

Interesują Cię wytrzymałe ekologiczne talerze, które zniosą temperatury posiłku od -20 do 100 stopni? Sprawdź produkty wykonane z otrębów pszennych i daj się zaskoczyć jakością oraz ceną! W pełni jadalne naczynia to prawdziwy hit pośród zastawy typu eko. Zapoznaj się z naszą ofertą i postaw na nowoczesne rozwiązania, dzięki którym każdy posiłek stanie się wyjątkowy. Otrębowe talerzyki, miski i sztućce są praktyczne i efektowne. Wykorzystuje się je w lokalach gastronomicznych, szpitalach i na imprezach.

Talerze jadalne ekologiczne

Z jednej strony rozkładają się one w zaledwie 30 dni i są całkowicie przyjazne środowisku, a z drugiej doskonale spełniają swoje zadanie. Solidne wykonanie zgodne z dobrą praktyką produkcyjną i higieniczną to znak rozpoznawczy firmy Biotrem. Wszystkie wyroby z otrębów spełniają wymogi nakładane na artykuły, które mają mieć kontakt z żywnością. Potwierdzają to certyfikaty EN 13432 i ASTM 6400. Dzięki temu masz pewność, że używane przez Ciebie talerze otrębowe naczynia są bezpieczne w użyciu oraz nie zmieniają smaku spożywanych potraw.

Otrębowe talerzyki, które możesz zjeść

Dostępne na myhappyocean.pl jadalne talerze z otrębów pszennych świetnie sprawdzają się jako naczynia jednorazowe. Po skończonym posiłku można je oczywiście wyrzucić do kosza, zaoszczędzając sobie tym samym wysiłku związanego ze zmywaniem. Warto jednak pamiętać o tym, że artykuły te doskonale nadają się również do schrupania. W skład takich produktów wchodzą wyłącznie naturalne składniki, bez żadnych dodatków chemicznych. Dlatego możesz je z powodzeniem potraktować jako przystawkę do dania głównego. Takie rozwiązanie szczególnie docenią osoby, które chcą żyć eko i uniknąć generowania śmieci.

Znajdziesz u nas duży wybór ekologicznych talerzy otrębowych o różnej wielkości i kształtach. Czekają tu na Ciebie także miseczki i półmiski otrębowe. Proponujemy atrakcyjne cenowo opakowania zawierające od 10 do 100 sztuk produktu. Dbanie o środowisko to nie tylko moda, to przyszłość, także dla gastronomii. Od 2021 z użycia na stałe wyszły plastikowe jednorazowe naczynia. W związku z restrykcyjnymi przepisami unijnymi na rynku wciąż pojawiają się nowe rozwiązania spełniające normy ekologiczne, w tym wyroby z otrębów. Bądź do przodu i zacznij testować innowacyjne rozwiązania już dziś! Zainspiruj się naszym katalogiem i postaw na nowoczesne akcesoria gastronomiczne. Twoi klienci na pewno to docenią.

Naczynia z otrębów

Biodegradowalne naczynia z otrębów mogą być wykorzystywane do serwowania posiłków na zimno i na gorąco. Podasz na nich śniadanie, obiad lub deser. Otrębowe talerze są bardzo uniwersalne i sprawdzają się w różnych sytuacjach. Warto używać ich na przykład w trakcie imprez, gdy jednorazowe akcesoria ułatwiają szybkie wydawanie potraw. Często spotykane są także w usługach cateringowych dla szkół i szpitali. Do ich zalet bez wątpienia należy korzystna cena. Należy przechowywać je w suchych pomieszczeniach, w temperaturze pokojowej i chronić przed kontaktem z wilgocią, która mogłaby przyspieszyć ich rozkład. Do talerzy z otrębów polecamy eleganckie sztućce otrębowe. Pokaż, że kwestie ekologiczne są dla Ciebie ważne. Twórz pozytywny wizerunek lokalu lub usług gastronomicznych i przyciągaj do siebie klientów! Skorzystaj z naszej oferty i postaw na biodegradowalne materiały, które są nie tylko przyjazne dla środowiska, ale też funkcjonalne i wygodne w użyciu.

pixel