Opłata konsumencka – dyrektywa SUP. Od 01 stycznia 2024 roku weszły w życie przepisy ustawy wprowadzające w Polsce obowiązek pobierania opłaty konsumenckiej od kubków i pojemników jednorazowych zawierających tworzywa sztuczne. Przy składaniu zamówienia w polu uwagi od klienta prosimy o informację jeśli produkty kupione w MyHappyOcean nabyte są na potrzeby własne (UŻYTKOWNIK KOŃCOWY).
ZOBACZ WIĘCEJ!!!

Tacki na przekąski, zapiekanki, frytki i inne

( ilość produktów: 41 )

Przygotowując catering lub wydarzenia plenerowe, warto zadbać o wygodny sposób podawania posiłków. Powinien on także iść w parze z łatwą utylizacją powstałych odpadów. Wychodząc naprzeciw tym potrzebom, oferujemy tacki ekologiczne. Te jednorazowe, papierowe wyroby doskonale sprawdzą się w wielu sytuacjach, kiedy dostęp do zwyczajnych naczyń jest utrudniony. W przeciwieństwie do powszechnie używanych, plastikowych zestawów przedstawiane produkty są bezpieczne dla środowiska, dzięki wykonaniu z biodegradowalnych materiałów.

TACKI NA PRZEKĄSKI, FRYTKI I INNE

Są niezastąpione na większych eventach, spotkaniach plenerowych czy stoiskach z jedzeniem na festynach. Chętnie wykorzystują je również firmy z branży gastronomicznej. Ekologiczne tacki papierowe to produkty niezbędne wszędzie tam, gdzie na dużą skalę używa się jednorazowych opakowań. Uczestnicy masowych imprez generują mnóstwo śmieci i niestety nierzadko zdarza się, że wyrzucają je poza miejscem do tego wyznaczonym. Oferując swoim klientom biodegradowalne naczynia z papieru, eliminujesz ryzyko zanieczyszczenia środowiska. Poznaj nasze eko pudełka!

Ekologiczne tacki papierowe ? idealne na przekąski

Oferowane u nas tacki papierowe są estetyczne, wytrzymałe i przetestowane do kontaktu z żywnością. Dzięki nim przekąski są ładnie podane, wyglądają smakowicie i zachęcająco. W ofercie znajdziesz małe tacki na frytki, makaroniki, zapiekanki, hot-dogi, sosy, a także większe naczynia ułatwiające przenoszenie i transport żywności. Każde takie opakowanie z papieru jest eko! Nowe wyposażenie pomoże Ci zyskać nowych klientów, którzy cenią sobie ekologiczną postawę. A na tym zyska również nasza planeta!

Zachwyć klientów opakowaniami z papieru!

Firmy, które wykorzystują na co dzień biodegradowalne naczynia, sztućce i opakowania są przychylniej oceniane przez świadome ekologicznie osoby, a to grono na szczęście sukcesywnie się zwiększa. Ograniczanie zużycia plastiku to misja sklepu MyHappyOcean ? dołącz do nas i zamów eko tacki papierowe dla swojego biznesu! Używaj ich na co dzień, jednocześnie dbając o środowisko! To ważny krok w kierunku ochrony naszej planety!

Tacki jednorazowe – wygoda i ekologia

Szeroki wybór kształtów i rozmiarów pozwala bez trudu znaleźć produkty dopasowane do aktualnych potrzeb. Oferta tacek papierowych to rozwiązanie stworzone z użyciem ekologicznych surowców z recyklingu przy zachowaniu norm produkcji przeznaczonych dla asortymentu mającego kontakt z żywnością. Prostota tych wyrobów czyni z nich idealne opakowania do wielu rodzajów dań. Warto dać szansę zestawom jednorazowym! Bogaty asortyment wysokiej jakości towarów czeka właśnie tutaj!

pixel