Opłata konsumencka – dyrektywa SUP. Od 01 stycznia 2024 roku weszły w życie przepisy ustawy wprowadzające w Polsce obowiązek pobierania opłaty konsumenckiej od kubków i pojemników jednorazowych zawierających tworzywa sztuczne. Przy składaniu zamówienia w polu uwagi od klienta prosimy o informację jeśli produkty kupione w MyHappyOcean nabyte są na potrzeby własne (UŻYTKOWNIK KOŃCOWY).
ZOBACZ WIĘCEJ!!!

Talerze z pozostałości roślinnych

( ilość produktów: 5 )

Jednorazowe opakowania z tworzyw sztucznych są bez wątpienia funkcjonalne, jednak cena, jaką płacimy za wygodę, jest ogromna. Raz wyprodukowany plastik praktycznie nigdy nie znika z powierzchni Ziemi. Może on jedynie rozpaść się na niewidoczny dla oka pył, zanieczyszczając glebę, wodę oraz organizmy żywe na naszej planecie. Także nas. Na szczęście masz wybór. W MyHappyOcean udowadniamy, że naczynia na wynos mogą być w 100% ekologiczne, biodegradowalne i do tego zero waste. Nie wierzysz? Poznaj eko talerze z pozostałości roślinnych!

Ekologiczne talerze z pozostałości roślinnych


Naturalne opakowania jednorazowe to genialna alternatywa dla plastiku, ponieważ są one:

  • ekologiczne – wykonane w 100% z roślin,
  • w pełni bezpieczne dla zdrowia – nie uwalniają żadnych toksycznych substancji,
  • biodegradowalne – ulegają w środowisku całkowitemu rozkładowi,
  • zero waste – wytworzone wyłącznie z pozostałości roślinnych – w ten sposób odpady dostają drugie życie,
  • lekkie i wytrzymałe – eko talerze funkcjonalnością dorównują swoim plastikowym odpowiednikom.

Skład: odpady roślinne (słoma ryżowa, liście trzciny cukrowej). Cechy produktu: w pełni kompostowalne, rozkładają się w ciągu 80 dni. Wytrzymują temperatury od -15 do 220 stopni C. Nadają się do potraw zimnych, gorących, oleistych. Normy i Certyfikaty: wyprodukowane zgodnie z dobrą praktyką produkcyjną i higieniczną, spełniają wymagania wyrobów przeznaczonych do kontaktu z żywnością En 13432 i ASTM 6400.

W naszym sklepie znajdziesz ekologiczne, biodegradowalne talerze z odpadów roślinnych w różnych wymiarach. Sprawdź, co dla Ciebie mamy!

pixel