Opłata konsumencka – dyrektywa SUP. Od 01 stycznia 2024 roku weszły w życie przepisy ustawy wprowadzające w Polsce obowiązek pobierania opłaty konsumenckiej od kubków i pojemników jednorazowych zawierających tworzywa sztuczne. Przy składaniu zamówienia w polu uwagi od klienta prosimy o informację jeśli produkty kupione w MyHappyOcean nabyte są na potrzeby własne (UŻYTKOWNIK KOŃCOWY).
ZOBACZ WIĘCEJ!!!

Talerze i miski z trzciny cukrowej

( ilość produktów: 12 )

Prezentujemy niezwykle eleganckie ekotalerze z trzciny cukrowej na przekąski. W tej kategorii znajdziesz także półmiski, tace oraz miski wykonane z tego naturalnego tworzywa. Proponujemy bogaty wybór rozmiarów i kształtów naczyń. Czekają tu na Ciebie także efektowne produkty w formie liścia ze stylowym zdobieniem.

Bez względu na to, czy szykujesz dużą imprezę dla rodziny, czy szukasz pięknych i wytrzymałych jednorazowych ekotalerzy z na przekąski do Twojego lokalu gastronomicznego – jest to prawdziwy strzał w dziesiątkę. Znajdziesz u nas atrakcyjne cenowo zestawy o różnej ilości sztuk. Po przeliczeniu jednostkowa cena wypada naprawdę korzystnie!

Skład: 100% trzcina cukrowa. Cechy produktu: w pełni kompostowalne, rozkładają się w ciągu 90 dni. Do ich wyprodukowania wykorzystano włókna pozostające po ekstrakcji cukru, ekologiczne. Lekkie, mocniejsze od papierowych naczyń. Idealne dla gastronomii (cateringowe). Można je używać w piekarniku, mikrofalówce, lodówce, zamrażarce. Wytrzymują temperatury od - 20 C do 220 C. Nadają się do każdego rodzaju potraw zimnych, gorących, mokrych, oleistych. Neutralne pod względem przenikania zapachu i smaku. Normy i Certyfikaty: wyprodukowane zgodnie z praktyką produkcyjną i higieniczną, spełniają wymagania wyrobów przeznaczonych do kontaktu z żywnością En 13432 i ASTM 6400. W naszym sklepie znajdą Państwo ekotalerze na przekąski jednodzielne, dwudzielne i trójdzielne w różnych rozmiarach i kształtach.

Eko talerze z trzciny cukrowej

Dlaczego warto zakupić produkty z trzciny cukrowej? Po pierwsze – ze względu na szybszy proces rozkładu niż w przypadku jednorazowych naczyń z tworzyw sztucznych. To bardzo ważna zaleta, biorąc pod uwagę ilość śmieci, zalegających m.in. w lasach, na ulicach miast, plażach i w zbiornikach wodnych. Po drugie, ze względu na ich estetyczny wygląd – są niesamowicie uniwersalne. Mnogość dostępnych wariantów pozwala na swobodny wybór artykułów potrzebnych na daną okazję. Pamiętaliśmy nawet o owalnych półmiskach, talerzykach deserowych lub tych większych, na przystawki.

Co więcej, to ekologiczne rozwiązanie nie odbiega jakością od standardowej zastawy stołowej. Wybór ekotalerzy z trzciny cukrowej na przekąski jest odpowiedni do serwowania zarówno ciepłych dań, jak i zimnych. Zdecydowanie można polegać na nich w każdej sytuacji.

Eko talerze z trzciny cukrowej – odpowiedź na potrzeby rynku

Proponowane produkty to odpowiedź na rosnące wymagania współczesnych konsumentów. Wiemy, jak ważne jest dbanie o planetę, dlatego nasza oferta jest kierowana do tych, którzy szukają zarówno estetycznych, jak i ekologicznych rozwiązań do swojego domu, a także do miejsca pracy.

Nasze ekotalerze na przekąski tworzymy z trzciny cukrowej, czyli materiału odnawialnego, który nie wymaga intensywnego nawadniania czy stosowania pestycydów. Dzięki temu są przyjazne nie tylko dla środowiska, ale również dla zdrowia.

Nieważne, czy planujesz przyjęcie urodzinowe, garden party czy formalne spotkanie biznesowe, wybór ekotalerzy z trzciny cukrowej na przekąski to rozwiązanie dobre na każdą okazję. Ich naturalny, elegancki wygląd doda dobrego stylu każdemu wydarzeniu, a różnorodność dostępnych kształtów i rozmiarów pozwoli Ci dopasować naczynia do serwowanych potraw. Wyroby trzcinowe są bardzo praktyczne. Wytrzymują różne temperatury, dzięki czemu można je stosować zarówno do dań gorących, jak i zimnych.

Ponadto oferujemy specjalne zestawy, które są idealne do podawania różnego rodzaju potraw. Od małych talerzyków deserowych przez półmiski aż po duże elementy zastawy do serwowania głównych dań.

Jeśli zależy Ci na tym, a by Twoja firma funkcjonowała zgodnie z nurtem eko bądź po prostu prowadzisz ekologiczny styl życia – zapoznaj się z naszym asortymentem. Jesteśmy pewni, że któryś z różnorodnych wariantów naczyń przypadnie Ci do gustu!

 

pixel