Opłata konsumencka – dyrektywa SUP. Od 01 stycznia 2024 roku weszły w życie przepisy ustawy wprowadzające w Polsce obowiązek pobierania opłaty konsumenckiej od kubków i pojemników jednorazowych zawierających tworzywa sztuczne. Przy składaniu zamówienia w polu uwagi od klienta prosimy o informację jeśli produkty kupione w MyHappyOcean nabyte są na potrzeby własne (UŻYTKOWNIK KOŃCOWY).
ZOBACZ WIĘCEJ!!!

Pokrywki do kubków z PP, PET, RPET, PS

( ilość produktów: 7 )

W MyHappyOcean dbamy o najwyższą jakość i neutralność biologiczną naszych produktów! W tej kategorii otrzymasz pokrywki do kubków wykonane z PP, PET, RPET i PS. Są to materiały ekologiczne, które zostały w pełni wytworzone z roślin lub nadają się do ponownego wykorzystania. Takie rozwiązania pomogą Twojej firmie zadbać o środowisko naturalne. Jak jednak wybrać odpowiedni dekiel? Najważniejszy jest rozmiar. W opisie każdego dostępnego modelu przeczytasz, do jakiego kubeczka pasuje. Koniecznie sprawdź te informacje przed zakupem!

Pokrywki do kubków ekologicznych – solidne i przyjazne dla planety

Niezależnie od rodzaju produktu, masz gwarancję satysfakcjonującej jakości. Oferujemy solidne pokrywki do kubków ekologicznych w różnych wariantach. Dostępne są te płaskie oraz wypukłe, a także z otworem na słomkę i bez, wykonane z PP, PET, RPET i PS. Ciekawym rozwiązaniem jest także dekiel w kształcie puszki umożliwiający wygodne picie bez rurki. Szeroki wybór pozwoli Ci dobrać odpowiednie akcesoria do typu napojów, które oferujesz swoim klientom, np. do pysznych kaw mrożonych z bitą śmietaną.

pixel