Opłata konsumencka – dyrektywa SUP. Od 01 stycznia 2024 roku weszły w życie przepisy ustawy wprowadzające w Polsce obowiązek pobierania opłaty konsumenckiej od kubków i pojemników jednorazowych zawierających tworzywa sztuczne. Przy składaniu zamówienia w polu uwagi od klienta prosimy o informację jeśli produkty kupione w MyHappyOcean nabyte są na potrzeby własne (UŻYTKOWNIK KOŃCOWY).
ZOBACZ WIĘCEJ!!!

Jadalne talerze i sztućce z otrębów pszennych

( ilość produktów: 6 )

W naszym internetowym sklepie MyHappyOcean.pl w dobrej cenie oferujemy ekologiczne, jadalne naczynia wykonane z otrąb pszennych – to prawdziwy hit gastronomiczny, który cieszy się rosnącą popularnością wśród eko restauratorów i nie tylko. Klienci często wybierają te produkty, ponieważ idealnie wpisują się one w filozofię „zero waste”, którą kieruje się coraz więcej konsumentów na całym świecie. Jeśli chcesz zaskoczyć gości swojego lokalu oryginalnymi naczyniami, rozkładającymi się w ciągu zaledwie 30 dni – postaw na produkty ekologiczne dostępne w naszym internetowym sklepie. Poddane odpowiedniej obróbce otręby pszenne odporne są na wilgoć, wysokie i niskie temperatury. To godne zaufania naczynia z bezpiecznych i naturalnych surowców.

Jednorazowe talerzyki i sztućce, które możesz zjeść

Nasze produkty wykonane są w stu procentach z otrąb pszennych, charakteryzują się tym, że są w pełni kompostowalne, rozkładają się w ciągu 30 dni. Idealnie nadają się do wykorzystania w gastronomii, a także na piknikach, spotkaniach służbowych czy towarzyskich. Jadalne talerze są stabilne i wytrzymałe. Nadają się do potraw zimnych, ciepłych, a także oleistych. Można je używać w piekarnikach i kuchenkach mikrofalowych. Spełniają ekologiczne normy i certyfikaty: wyprodukowane zostały zgodnie z praktyką produkcyjną i higieniczną, a także wymaganiami wyrobów przeznaczonych do kontaktu z żywnością EN 13432 oraz ASTM 6400.

Jadalne talerze i sztućce ekologiczne

Nasze jadalne naczynia produkowane są w Polsce, a więc zamawiając je, wspierasz lokalny biznes! Do przygotowania talerzy, misek i sztućców wykorzystujemy wyłącznie spożywcze otręby pszenne, dlatego można je jeść bez obaw o problemy żołądkowe. W sklepie MyHappyOcean dostępne są talerze i miski z otrąb pszennych w różnych rozmiarach, dla całej rodziny. Oferujemy również sztućce z PLA (materiał roślinny) z dodatkiem otrąb pszennych.

Zakupy na MyHappyOcean.pl zrobisz wygodnie, bez wychodzenia z domu i korzystając z konkurencyjnych cen. Zakupione produkty dostarczymy pod wskazany w formularzu dostawy adres niezależnie od wielkości zamówienia. Zapraszamy już dziś do zapoznania się z szeroką ofertą jadalnych naczyń: talerzy i misek. Gwarantujemy, że tego typu produkty zachwycą zarówno gości Twojego lokalu, jak i znajomych czy rodzinę podczas prywatnych uroczystości. 

Postaw na nowoczesne eko rozwiązania i przyciągnij do siebie nowych klientów, dbając przy okazji o środowisko i poprawiając wizerunek swojej marki!

pixel