Opłata konsumencka – dyrektywa SUP. Od 01 stycznia 2024 roku weszły w życie przepisy ustawy wprowadzające w Polsce obowiązek pobierania opłaty konsumenckiej od kubków i pojemników jednorazowych zawierających tworzywa sztuczne. Przy składaniu zamówienia w polu uwagi od klienta prosimy o informację jeśli produkty kupione w MyHappyOcean nabyte są na potrzeby własne (UŻYTKOWNIK KOŃCOWY).
ZOBACZ WIĘCEJ!!!

Naklejki z Twoim logo

( ilość produktów: 8 )

Przygotowane w tej kategorii naszego sklepu artykuły, powinny znaleźć się w wyposażeniu firm specjalizujących się w produkcji własnych wyrobów niezależnie od ich profilu oraz przynależności do poszczególnej branży. Używając naszych propozycji, można w unikalny sposób przedstawić swój znak graficzny i wpłynąć na rozpoznawanie marki, co bezpośrednio może przyczynić się do powrotu klientów do Państwa przedsiębiorstwa. Nasze naklejki z logo firmy są dostępne na zamówienie. Oznacza to, że w MyHappyOcean mogą Państwo dostać etykiety z każdym symbolem..

 

Co warto wiedzieć o naklejkach z logo firmy od MyHappyOcean?

Dostępne propozycje idealnie sprawdzą się przy pakowaniu kanapek, wrapów, tortilli, zaklejaniu papieru spożywczego. Można je naklejać na naszych opakowaniach na wynos, kubkach do napojów zimnych lub ciepłych. Dzięki temu każda naklejka z logo firmy wykonana na zamówienie jasno podkreśli, skąd dany produkt pochodzi niezależnie od tego, w co będzie zapakowany, a przy okazji ładnie go ozdobi.

Dysponujemy papierem powlekanym matowym, z połyskiem lub folią. W przypadku wykonywania konkretnego zamówienia, na folii robimy indywidualną wycenę. Istotne jest również to, z jakich materiałów wyprodukujemy etykiety. Wystarczy, że podczas zakupów wskażą Państwo, jaki wariant naklejki z logo mamy stworzyć.

Należy wiedzieć, że papier powlekany z wykończeniem błyszczącym zachowuje doskonałą odporność na czynniki zewnętrzne. Nie nasiąka wilgocią dzięki warstwie z połyskiem — dlatego stanowi najlepszą alternatywę dla folii. Po naklejeniu wygląda i zachowuje się jak folia. Dodatkową zaletą jest fakt, że są tańsze.

Dlaczego warto wybrać naklejki z logo?

To nie tylko praktyczny, ale także skuteczny sposób na promowanie marki, produktów lub usług. W tej kategorii znajdą Państwo szeroki wybór naklejek z logo, które możemy spersonalizować, aby odpowiadały charakterowi marki oraz spełniały oczekiwania marketingowe. Dlaczego warto zdecydować się na taką formę promocji?

Naklejki z logo są wszechstronne i mogą być stosowane w różnych miejscach oraz na różnych powierzchniach, co zwiększa zasięg marki. Można je umieszczać na produktach, opakowaniach, samochodach firmowych, laptopach, telefonach, a także jako element dekoracyjny w miejscach użyteczności publicznej. Dzięki temu, Państwa firma może dotrzeć do szerszego grona potencjalnych klientów. Naklejki z logo w porównaniu z innymi metodami reklamowymi, są stosunkowo tanie w produkcji, co sprawia, że są dostępne nawet dla firm z ograniczonym budżetem marketingowym. Jednocześnie, dzięki swojej trwałości i widoczności, przynoszą długoterminowe korzyści.

Co więcej, wzmacniają identyfikację wizualną marki. Spójne stosowanie logotypu buduje rozpoznawalność i przyczynia się do wzrostu zaufania oraz lojalności klientów. Mogą być też elementem kampanii brandingowych, wspierając budowanie pozytywnego wizerunku firmy. Ponadto są bardzo są łatwe w aplikacji i mogą być szybko rozprowadzane wśród klientów oraz partnerów biznesowych.

Oferujemy również naklejki z logo firmy o różnorodnych kształtach. Co oznacza, że w MyHappyOcean można złożyć zamówienie na odmiany kwadratowe, prostokątne czy też okrągłe. Dzięki temu w prosty sposób dostosują Państwo ich wygląd do stylistyki oraz charakteru własnej marki. W razie pytań zachęcamy do kontaktu! Gwarantujemy przystępne ceny i wygodne formy dostawy.

pixel