Naklejki z Twoim logo

( ilość produktów: 8 )

W naszym sklepie możecie Państwo zamówić naklejki z własnym logo. Są to artykuły, które powinny znaleźć się w wyposażeniu firm specjalizujących się w produkcji własnych wyrobów niezależnie od ich profilu oraz przynależności do poszczególnej branży. Używając naszych propozycji, można w unikalny sposób przedstawić swój znak graficzny i wpłynąć na rozpoznawanie marki, co bezpośrednio może przyczynić się do powrotu klientów do Państwa przedsiębiorstwa. Nasze naklejki z logo firmy są dostępne na zamówienie. Oznacza to, że w MyHappyOcean mogą Państwo dostać etykiety z każdym symbolem.

 

Co warto wiedzieć o naklejkach z logo firmy od MyHappyOcean?

Dostępne propozycje idealnie sprawdzą się przy pakowaniu kanapek, wrapów, tortilli, zaklejaniu papieru spożywczego. Można je naklejać na naszych opakowaniach na wynos, kubkach do napojów zimnych lub ciepłych. Dzięki temu każda naklejka z logo firmy wykonana na zamówienie jasno podkreśli, skąd dany produkt pochodzi niezależnie od tego, w co będzie zapakowany, a przy okazji ładnie go ozdobi.

Dysponujemy papierem powlekanym matowym, z połyskiem lub folią. W przypadku wykonywania konkretnego zamówienia, na folii robimy indywidualną wycenę. Istotne jest również to, z jakich materiałów wyprodukujemy etykiety. Wystarczy, że podczas zakupów wskażą Państwo, jaki wariant mamy stworzyć.

Należy wiedzieć, że papier powlekany z wykończeniem błyszczącym zachowuje doskonałą odporność na czynniki zewnętrzne. Nie nasiąka wilgocią dzięki warstwie z połyskiem - dlatego stanowi najlepszą alternatywę dla folii. Po naklejeniu wygląda i zachowuje się jak folia. Dodatkową zaletą jest fakt, że są tańsze.

Oferujemy również naklejki z logo firmy o różnorodnych kształtach. Co oznacza, że w MyHappyOcean można złożyć zamówienie na odmiany kwadratowe, prostokątne czy też okrągłe. Dzięki temu w prosty sposób dostosują Państwo ich wygląd do stylistyki oraz charakteru własnej marki. W razie pytań zachęcamy do kontaktu! Gwarantujemy przystępne ceny i wygodne formy dostawy.

pixel