Opłata konsumencka – dyrektywa SUP. Od 01 stycznia 2024 roku weszły w życie przepisy ustawy wprowadzające w Polsce obowiązek pobierania opłaty konsumenckiej od kubków i pojemników jednorazowych zawierających tworzywa sztuczne. Przy składaniu zamówienia w polu uwagi od klienta prosimy o informację jeśli produkty kupione w MyHappyOcean nabyte są na potrzeby własne (UŻYTKOWNIK KOŃCOWY).
ZOBACZ WIĘCEJ!!!

Papier spożywczy woskowany i klasyczny

( ilość produktów: 82 )

Oferujemy wytrzymały i w pełni kompostowalny papier woskowany oraz inne rodzaje arkuszy do pakowania gorącej i zimnej żywności. Cena zbiorczego ekonomicznego opakowania produktu przyjemnie Cię zaskoczy. Znajdziesz tu wyroby o różnych rozmiarach i wzorach, dzięki czemu dobierzesz artykuł do potrzeb Twojego lokalu gastronomicznego. W te ekologiczne i odporne na tłuszcz fragmenty papieru woskowanego zapakujesz:

  • pieczywo,
  • kanapki, 
  • tortille,
  •  wrapy, 
  • burgery … 

… i wiele innych przekąsek. Proponujemy estetyczne naklejki z symbolem zielonego drzewa jak również naklejki z własnym logo. Nasz asortyment spełnia wszystkie niezbędne normy wyrobów przeznaczonych do kontaktu z żywnością. To propozycja dla lokali gastronomicznych, cateringów, sklepów czy piekarni, które szukają ekologicznych rozwiązań w dobrej cenie.

Papier woskowany

Wszystkie użyte w procesie produkcji surowce podlegają biodegradacji oraz są w pełni bezpieczne dla zdrowia. Skład woskowanych arkuszy to papier z recyklingu, papier celulozowy, materiał roślinny PLA i barwniki pochodzenia naturalnego. Oto najważniejsze cechy produktów:

  • w pełni kompostowalne i ekologiczne,
  • rozkładają się w ciągu 90 dni, 
  • idealne dla gastronomii (cateringowe), sklepów z żywnością, 
  • neutralne pod względem przenikania zapachu i smaku.

W sklepie MyHappyOcean dostępne są różne rodzaje arkuszy do pakowania, a każdy z nich sprawdzi się do innych zadań. Dostępna jest odmiana papieru odpornego na tłuszcz i woskowanego do pakowania burgerów. Nasze wyroby wykonane są z papieru bez zawartości chloru ze zrównoważonego źródła europejskiego.

Normy i certyfikaty: wyprodukowano zgodnie z praktyką produkcyjną i higieniczną, spełniają wymagania wyrobów przeznaczonych do kontaktu z żywnością EN 13432 i ASTM 6400.

pixel