Opłata konsumencka – dyrektywa SUP. Od 01 stycznia 2024 roku weszły w życie przepisy ustawy wprowadzające w Polsce obowiązek pobierania opłaty konsumenckiej od kubków i pojemników jednorazowych zawierających tworzywa sztuczne. Przy składaniu zamówienia w polu uwagi od klienta prosimy o informację jeśli produkty kupione w MyHappyOcean nabyte są na potrzeby własne (UŻYTKOWNIK KOŃCOWY).
ZOBACZ WIĘCEJ!!!

Papier spożywczy woskowany i klasyczny

( ilość produktów: 82 )

W czasach, kiedy zwiększa się troska o środowisko naturalne, coraz więcej właścicieli sklepów i lokali gastronomicznych stawia na nowoczesne opakowania ekologiczne. Sklep MyHappyOcean to miejsce, w którym znajdziesz wytrzymały i w pełni kompostowalny spożywczy papier woskowany oraz inne rodzaje arkuszy do pakowania żywności. Cena zbiorczego ekonomicznego opakowania produktu przyjemnie Cię zaskoczy. Oferujemy wyroby o różnych rozmiarach i wzorach, dzięki czemu dobierzesz artykuł do potrzeb Twojego lokalu gastronomicznego. W te ekologiczne i odporne na tłuszcz fragmenty spożywczego papieru woskowanego zapakujesz:

  • pieczywo,
  • kanapki, 
  • tortille,
  •  wrapy, 
  • burgery … 

… i wiele innych przekąsek. Proponujemy estetyczne naklejki z symbolem zielonego drzewa, jak również naklejki z własnym logo. Nasz asortyment produktów woskowych i pergaminowych spełnia wszystkie niezbędne normy wyrobów przeznaczonych do kontaktu z żywnością. To propozycja dla lokali gastronomicznych, cateringów, sklepów czy piekarni, które szukają ekologicznych rozwiązań w dobrej cenie.

Papier woskowany – doskonały pomocnik do pakowania żywności

Jeszcze do niedawna do zawijania artykułów żywnościowych wykorzystywano głównie woreczki strunowe oraz folię termokurczliwą. Obecnie coraz większą popularnością cieszy się spożywczy papier woskowy, który znakomicie nadaje się do pakowania żywności takiej jak np. mięso, ryby czy sery. Znajduje również zastosowanie w lokalach gastronomicznych, w których jest sprzedawana żywność o dużej zawartości tłuszczu oraz wilgoci.

W branży spożywczej i cukierniczej doskonale sprawdzają się nie tylko arkusze woskowane, ale także naturalny pergamin, który występuje w wielu wariantach i rozmiarach. Wykonany jest z wysokiej jakości celulozy i pozwala na bezpieczne pakowanie zimnych oraz gorących wypieków. Można w niego zawinąć np. ciasto, pączki, faworki, praliny, galaretki. Świetnie sprawdzi się także do zawijania pieczywa cukierniczego. Tego rodzaju opakowania są ekologiczne, biodegradowalne i nie zawierają w składzie żadnych szkodliwych związków.

Ekologiczny papier woskowany w sklepie MyHappyOcean

Wszystkie użyte w procesie produkcji surowce podlegają biodegradacji oraz są w pełni bezpieczne dla zdrowia. Skład woskowanych arkuszy to papier z recyklingu, papier celulozowy, materiał roślinny PLA i barwniki pochodzenia naturalnego. Oto najważniejsze cechy produktów:

  • w pełni kompostowalne i ekologiczne,
  • rozkładają się w ciągu 90 dni, 
  • idealne dla gastronomii (cateringowe), sklepów z żywnością, 
  • neutralne pod względem przenikania zapachu i smaku.

W sklepie MyHappyOcean dostępne są różne rodzaje arkuszy spożywczych do pakowania żywności, a każdy z nich sprawdzi się do innych zadań. Dostępna jest odmiana papieru odpornego na tłuszcz, z dwustronną barierą hydrofobową i woskowanego do pakowania burgerów. Nasze wyroby zostały wykonane z naturalnych surowców bez zawartości chloru ze zrównoważonego źródła europejskiego.

Normy i certyfikaty: wyprodukowano zgodnie z praktyką produkcyjną i higieniczną, spełniają wymagania wyrobów spożywczych przeznaczonych do kontaktu z żywnością EN 13432 i ASTM 6400.

pixel