Opłata konsumencka – dyrektywa SUP. Od 01 stycznia 2024 roku weszły w życie przepisy ustawy wprowadzające w Polsce obowiązek pobierania opłaty konsumenckiej od kubków i pojemników jednorazowych zawierających tworzywa sztuczne. Przy składaniu zamówienia w polu uwagi od klienta prosimy o informację jeśli produkty kupione w MyHappyOcean nabyte są na potrzeby własne (UŻYTKOWNIK KOŃCOWY).
ZOBACZ WIĘCEJ!!!

Słomki bambusowe do picia

( ilość produktów: 1 )

Dostępne w naszej ofercie bambusowe słomki są przyjazną środowisku alternatywą dla słomek plastikowych. Zmiana niektórych produktów na ekologiczne, choć może wydawać się niewielkim krokiem naprzód w dbaniu o planetę, jest w rzeczywistości znacząca. Przedmioty jednorazowego użytku wykonane z tworzyw syntetycznych w dużym stopniu przyczyniają się do wyniszczania środowiska naturalnego. Proces rozkładu plastikowej słomki może trwać nawet 500 lat. Proponowane przez nas artykuły wykonane są wyłącznie z ekologicznych materiałów.

Słomki z bambusa są całkowicie neutralne dla żywności, a także bezpieczne dla zdrowia. Zachowują swój kształt i teksturę bez względu na zawartość i właściwości napoju. Cechują się odpornością na bardzo niską i wysoką temperaturę. Są tanie, lekkie i mocne, a także łatwe w pielęgnacji i szybkoschnące. Słomki bambusowe można myć w zmywarce, jednak czyszczenie ręczne znacznie przedłuży ich żywotność. Służą one do wielokrotnego używania, a do zestawu dołączono specjalny czyścik ułatwiający ich pielęgnację. Należy pamiętać, że w bambusie występują także naturalne środki przeciwbakteryjne. 

Bambusowe słomki do picia

Ponieważ słomki z bambusa są produktem w 100% naturalnym, różnią się między sobą nieznacznie kolorem, kształtem czy średnicą. Każda jest niepowtarzalna i takie również stają się udekorowane nimi napoje. Słomki bambusowe wyśmienicie sprawdzają się jako estetyczny dodatek w domowej kuchni, ale też pełnią bardzo ważną funkcję w barach, restauracjach i innych lokalach gastronomicznych. Zostały wyprodukowane zgodnie z dobrą praktyką produkcyjną oraz higieniczną i spełniają wszystkie wymagania wyrobów przeznaczonych do kontaktu z żywnością. 

Bambus jest jedną z najszybciej rosnących roślin na świecie, a do wzrostu nie potrzebuje pestycydów ani nawozów, co czyni słomki bambusowe do picia całkowicie bezpiecznymi dla zdrowia. W naszym sklepie znajdą Państwo słomki o średnicy około 10 mm i długości 23 cm, pakowanie po 12 sztuk. Dostępnych jest też tu wiele innych ekologicznych produktów – serdecznie zachęcamy do zapoznania się z ofertą! 

pixel