Opłata konsumencka – dyrektywa SUP. Od 01 stycznia 2024 roku weszły w życie przepisy ustawy wprowadzające w Polsce obowiązek pobierania opłaty konsumenckiej od kubków i pojemników jednorazowych zawierających tworzywa sztuczne. Przy składaniu zamówienia w polu uwagi od klienta prosimy o informację jeśli produkty kupione w MyHappyOcean nabyte są na potrzeby własne (UŻYTKOWNIK KOŃCOWY).
ZOBACZ WIĘCEJ!!!

Papierowe pudełka, opakowania, pojemniki na ciasto

( ilość produktów: 3 )

W sklepie MyHappyOcean.pl znajdziesz w pełni biodegradowalne, przyjazne dla środowiska naturalnego papierowe pudełka na ciasto. To doskonała alternatywa dla plastikowych opakowań, bardzo dobrze znanych restauratorom. Jeśli prowadzisz cukiernię, piekarnię lub po prostu lubisz przyrządzać słodkości dla swoich najbliższych – zapoznaj się z naszą pełną ofertą już teraz i złóż zamówienie. Wybierając ekologiczne pudełka, dołożysz cegiełkę do ratowania ekosystemu naszej planety. Oferowane opakowania papierowe na ciasto doskonale sprawdzą się podczas pikniku, spotkania biznesowego czy przyjęcia rodzinnego. 

Wszystkie produkty spełniają rygorystyczne normy wyrobów przeznaczonych do kontaktu z żywnością. Wykonane są z papieru celulozowego o wysokiej gramaturze, który jest odporny na tłuszcz i przemakanie. Mamy pudełka na ciasta, bajgle i wiele innych produktów cukierniczo-piekarniczych. Ich najważniejszą cechą jest to, że są przyjazne oceanom i środowisku naturalnemu – z łatwością ulegną biodegradacji. 

Ekologiczne opakowania na wyroby cukierniczo-piekarnicze

Nasza oferta obejmuje szeroki wybór papierowych opakowań na ciasto, a także foremki do pieczenia. Jednorazowe, kompostowalne pudełka są tym, do czego klienci na całym świecie przykładają coraz większą wagę. Jeśli Tobie również zależy na ochronie środowiska, postaw na ekologiczne rozwiązania i raz na zawsze zrezygnuj z używania plastikowych produktów. Dzięki nam wprowadzisz ten plan w życie bez nadwyrężania firmowego portfela. Korzystanie z papierowych pudełek ma również ogromny wpływ na wizerunek marki. Jeśli więc jesteś właścicielem cukierni, piekarni lub lokalu gastronomicznego, pewnie zainteresuje Cię nasz asortyment! 

Wszystkie artykuły możesz zamówić w zestawie po kilkadziesiąt bądź kilkaset sztuk. Gwarantujemy ich szybką dostawę pod wskazany adres. Każdego dnia przykładamy ogromną wagę do jakości dystrybuowanych produktów. Chcesz wdrożyć je w swojej firmie? A może masz jakiekolwiek inne pytania? Zadzwoń lub napisz – chętnie pomożemy!

pixel