Opłata konsumencka – dyrektywa SUP. Od 01 stycznia 2024 roku weszły w życie przepisy ustawy wprowadzające w Polsce obowiązek pobierania opłaty konsumenckiej od kubków i pojemników jednorazowych zawierających tworzywa sztuczne. Przy składaniu zamówienia w polu uwagi od klienta prosimy o informację jeśli produkty kupione w MyHappyOcean nabyte są na potrzeby własne (UŻYTKOWNIK KOŃCOWY).
ZOBACZ WIĘCEJ!!!

Torby papierowe z uchwytem, torby PLA spożywcze z uchwytem

( ilość produktów: 18 )

Interesują Cię papierowe torby ekologiczne lub warianty z roślinnego bioplasitku? Mamy to wszystko i dużo więcej! W tej kategorii czekają na Ciebie korzystne cenowo zestawy małych, średnich i dużych produktów o różnym przeznaczeniu. Oprócz klasycznych wariantów znajdziesz tu także małe wyroby na hot-dogi, fałdowe propozycje z eko okienkiem z PLA, a nawet żaroodporne wyroby, trzymające ciepło i pozwalające zawartości oddychać! Nasz asortyment jest bardzo bogaty, więc każdy ma możliwość doboru produktów przyjaznych środowisku. Pamiętaj, współczesny klient to świadomy człowiek, który dba o faunę i florę. Dlatego wykorzystaj biodegradowalne opakowania MyHappyOcean w swoim lokalu gastronomicznym, sklepie czy piekarni. W taki sposób staniesz się przedsiębiorcą, który dba o przyrodę.

Ekologiczne torby papierowe

Skład: papier z recyklingu, papier celulozowy. Cechy produktu: w pełni kompostowalne, rozkładają się w ciągu 75 - 80 dni. Lekkie, mocne, do transportu dań na wynos, produktów spożywczych, warzyw, owoców i innych produktów. Idealne do pakowania zakupów, odpowiednie dla gastronomii (cateringowe), w pełni biodegradowalne, bezpieczne dla środowiska. Torby papierowe eko są bardzo wytrzymałe i posiadają wzmocnione uchwyty. Nie odbiegają jakością od tradycyjnych reklamówek, a przy okazji mają mocny przekaz społeczny. Można je ponownie używać z różnym przeznaczeniem. Są w 100% kompostowalne. Wszystkie oferowane torby papierowe ekologiczne posiadają Normy i Certyfikaty: wyprodukowano zgodnie z praktyką produkcyjną i higieniczną, spełniają wymagania wyrobów przeznaczonych do kontaktu z żywnością. W sklepie MyHappyOcean torba papierowa jest dostępna w różnorodnych rozmiarach, więc z pewnością znajdziesz wariant idealny dla potrzeb wszystkich klientów.

Ekologiczne torby spożywcze dla sklepów i gastronomii

Wszystkie ekologiczne papierowe torby spożywcze w naszym sklepie internetowym to odpowiedniki tzw. foliówek. Mamy też inne biodegradowalne produkty do pakowania przeznaczone do gastronomii i sklepów. Oprócz surowca pochodzącego z makulatury do produkcji tego rodzaju wyrobów używa się PLA stanowiącego świetną alternatywę dla plastiku. Można zapewnić klientom dotychczasowy komfort zakupów bez rezygnacji z wygodnych opakowań. Warto wiedzieć, że dostępna na stronie MyHappyOcean niejedna torba papierowa eko stała się nieodłącznym elementem zamówień na wynos. Wiele lokali gastronomicznych decyduje się na zamówienie tych produktów, ponieważ jest to praktyczne rozwiązanie. Nasze artykuły z biodegradowalnego materiału są również:

  • estetyczne,
  • tanie,
  • wygodne do transportu
  • biodegradowalne.

Wersje fałdowe bez uchwytu idealnie sprawdzają się w piekarniach, cukierniach i sklepach z produktami na wagę. W sprzedaży mamy różne wzory, spośród których każdy wybierze taki, który najlepiej spełnia jego oczekiwania. Nasze torebki papierowe to nowoczesne opakowania z ekologicznych surowców, które pozwalają na ochronę środowiska bez wyrzeczeń. Propozycje znajdujące się na stronie są bez wątpienia doskonałą i bezpieczną alternatywą dla tworzyw sztucznych. Wizualnie bardzo atrakcyjna, odporna na ciężar, a przy okazji w niezwykle przystępnej cenie - taka jest każda nasza torba.

Oferta sklepu internetowego MyHappyOcean to także doskonały sposób na skuteczną reklamę swoich produktów. Dlaczego? Ponieważ wszystkie proponowane opakowania mogą być ozdobione specjalnym nadrukiem np. logo Twojej firmy. Pozwoli Ci to zwiększyć atrakcyjność swoich produktów. Dzięki temu przyciągniesz większą ilość klientów, a przy okazji przyczynisz się do ochrony środowiska, a w obecnej sytuacji klimatycznej ma to ogromne znacznie. Dlatego sprawdź torebki papierowe eko od MyHappyOcean już dziś. Wspólnymi siłami możemy zadbać o otaczający nas świat!

pixel