Opłata konsumencka – dyrektywa SUP. Od 01 stycznia 2024 roku weszły w życie przepisy ustawy wprowadzające w Polsce obowiązek pobierania opłaty konsumenckiej od kubków i pojemników jednorazowych zawierających tworzywa sztuczne. Przy składaniu zamówienia w polu uwagi od klienta prosimy o informację jeśli produkty kupione w MyHappyOcean nabyte są na potrzeby własne (UŻYTKOWNIK KOŃCOWY).
ZOBACZ WIĘCEJ!!!

Pudełka na frytki, wrapy, hot-dogi, popcorn, tortille, torebki żaroodporne

( ilość produktów: 43 )

Przed Tobą w pełni kompostowalne i solidne opakowania termiczne, które sprawią, że Twój lokal gastronomiczny stanie się bardziej przyjazny środowisku. Pośród proponowanych toreb i pudełek znajdziesz produkty o różnorodnym kształcie, rozmiarze i przeznaczeniu. Zapakujesz w nie gorące dania na wynos, takie jak:

  • frytki,
  • tortille, 
  • hot-dogi,
  • kanapki. 

Nasze torby w kształcie rożków i żaroodporne „oddychające” produkty z papierem perforowanym doskonale wytrzymują zarówno bardzo wysokie, jak i niskie temperatury. To samo dotyczy pudełek, które swobodnie podgrzejesz i zamrozisz wraz z zawartością. Dzięki różnorodnemu wzornictwu i kolorystyce opakowań termicznych każdy klient znajdzie tu produkt idealny do swojego lokalu. Dlaczego jeszcze warto zainwestować w te wyroby?

Ekologiczne opakowania termiczne

Współcześni konsumenci są coraz bardziej świadomi i wybierają miejsca, w których dobre jedzenie i ekologia idą w parze. Stawiając na te opakowania, przyciągniesz do siebie klientów i przygotujesz się na moment, kiedy całkowitym zakazem objęte będzie stosownie jednorazowych opakowań z tworzyw sztucznych. Najważniejsze cechy naszych toreb termicznych to:

  • są w pełni kompostowalne i neutralne pod względem przenikania zapachu oraz smaku,
  • rozkładają się w ciągu 90 dni, 
  • są lekkie, mocne, idealne dla gastronomii (cateringowe), 
  • świetnie nadają się do zimnych i ciepłych dań.

Wszystkie torby termiczne są bardzo łatwe w użyciu. Do wykonania nadruku użyto wyłącznie farb ekologicznych wytworzonych z roślin i warzyw. Proponujemy korzystne cenowo warianty opakowań zbiorczych różniące się między sobą liczbą sztuk.

Normy i Certyfikaty: wyprodukowano zgodnie z praktyką produkcyjną i higieniczną, spełniają wymagania wyrobów przeznaczonych do kontaktu z żywnością EN 13432 i ASTM 6400
Skład: papier z recyklingu, pergamin.

pixel