Opłata konsumencka – dyrektywa SUP. Od 01 stycznia 2024 roku weszły w życie przepisy ustawy wprowadzające w Polsce obowiązek pobierania opłaty konsumenckiej od kubków i pojemników jednorazowych zawierających tworzywa sztuczne. Przy składaniu zamówienia w polu uwagi od klienta prosimy o informację jeśli produkty kupione w MyHappyOcean nabyte są na potrzeby własne (UŻYTKOWNIK KOŃCOWY).
ZOBACZ WIĘCEJ!!!

Kubki jednowarstwowe

( ilość produktów: 59 )

Gorąca herbata w jednorazowym naczyniu bez strat dla środowiska? Tak, teraz w naszym sklepie możesz nabyć jednowarstwowe ekologiczne kubki papierowe biodegradowalne jednorazowe do kawy i napojów ciepłych. Bardzo dobrze chronią dłonie użytkownika przed wysoką temperaturą gorących cieczy. Podkreśl proekologiczny charakter Twojej firmy i wybierz całkowicie biodegradowalne pojemniki. W ofercie znajdziesz wszystkie rozmiary, od malutkich na intensywne espresso, po te większe na aromatyczne latte z bitą śmietaną. W zależności od upodobań i potrzeb dostępne są w różnych kolorach i wzorach.

Bezpieczne dla zdrowia kubki papierowe jednowarstwowe

Obecne w ofercie kubki papierowe jednowarstwowe do kawy i innych gorących napojów to doskonałe artykuły wyprodukowane zgodnie z dobrą praktyką higieniczną. Spełniają wymagania dla wyrobów przeznaczonych do kontaktu z żywnością, dzięki czemu są bezpieczne dla zdrowia. Nasz asortyment zawiera naczynia o wielu pojemnościach. Można je dobrać do swoich własnych potrzeb. Sprzedajemy kubki papierowe jednowarstwowe do kawy i napojów gorących na specjalnych paletach lub w ekonomicznych paczkach. Wobec tego możesz zamówić większą liczbę na zapas lub mniejszą na próbę.

Przyjazne dla środowiska kubki papierowe do gorących napojów

Zapraszamy do skorzystania z oferty właścicieli firm gastronomicznych i nie tylko. Artykuły z MyHappyOcean można wykorzystać w niewielkich punktach (na straganach z jedzeniem i napojami) oraz w dużych lokalach serwujących zamówienia na wynos. Wygodne kubki papierowe jednowarstwowe to świetne rozwiązanie dla biur. Doskonałym pomysłem jest użycie ich podczas różnego rodzaju eventów, podczas których uczestnicy są częstowani rozmaitymi gorącymi płynami (jak herbata czy kawa). W tym przypadku dużą zaletą jest także oszczędność wody – nie trzeba zmywać!

Zamów ekologiczne produkty wysokiej jakości od MyHappyOcean. Wybierz w pełni biodegradowalne naczynia przyjazne dla środowiska naturalnego. Gwarantujemy świetne ceny oraz szybką wysyłkę. W przypadku pytań – zachęcamy do kontaktu z naszą firmą. Z przyjemnością doradzimy i przedstawimy szczegóły dotyczące poszczególnych artykułów.

pixel