Opłata konsumencka – dyrektywa SUP. Od 01 stycznia 2024 roku weszły w życie przepisy ustawy wprowadzające w Polsce obowiązek pobierania opłaty konsumenckiej od kubków i pojemników jednorazowych zawierających tworzywa sztuczne. Przy składaniu zamówienia w polu uwagi od klienta prosimy o informację jeśli produkty kupione w MyHappyOcean nabyte są na potrzeby własne (UŻYTKOWNIK KOŃCOWY).
ZOBACZ WIĘCEJ!!!

Pojemniki na zupy na wynos jednorazowe, opakowania na sałatki, desery i lody

( ilość produktów: 36 )

Nasze wszystkie pojemniki są w pełni kompostowalne, rozkładają się w ciągu 90 dni. Lekkie, mocne, idealne dla gastronomii (cateringowe), ekologiczne. Można ich używać w piekarniku, mikrofalówce, lodówce, zamrażarce. Wytrzymują temperatury od - 20°C do 220°C. Nadają się do każdego rodzaju potraw zimnych i gorących, mokrych i oleistych. Neutralne pod względem przenikania zapachu i smaku. Wszystkie pojemniki są tak zaprojektowane, aby po zamknięciu wieczka można je było ustawiać na sobie (wieczko nie stapia się).  

Skład:  

  • materiał roślinny PLA,  
  • papier z recyklingu,  
  • papier celulozowy. 

Pojemniki z papieru z recyklingu cechują się doskonałą izolacją termiczną. Posiadają bardzo szczelne zamknięcie. Normy i certyfikaty:

  • wyprodukowane zgodnie z praktyką produkcyjną i higieniczną,
  • spełniają wymagania wyrobów przeznaczonych do kontaktu z żywnością EN13432 oraz ASTM 6400.

Na każdym pojemniku umieszczona jest informacja "completely compostable". Wszystkie druki wykonane są ekologicznymi farbami wytworzonymi z roślin i warzyw. W naszym sklepie znajdą Państwo pojemniki na zupy i desery o pojemnościach od 180 ml do 950 ml. Do pojemników dostępne są pokrywki.

Pojemniki na zupę na wynos jednorazowe

PLA, czyli polilaktyd, jest polimerem z grupy poliestrów alifatycznych, czyli w pełni biodegradowalnym materiałem pozyskiwanym z surowców naturalnych, m.in. z mączki kukurydzianej. Wykonane z niego ekologiczne pojemniki do zup na wynos są przyjazną środowisku alternatywą dla produktów plastikowych. Podczas kompostowania rozpadają się na dwutlenek węgla, wodę, związki nieorganiczne i biomasę, nie pozostawiając żadnych toksycznych dla ekosystemu substancji. Następnie odpady zamieniają się w ściółkę odżywczą nadającą się do uprawy większości roślin. 

Prezentowane w naszym sklepie jednorazowe opakowania na zupy są niezastąpione w lokalach serwujących dania na wynos, ale także podczas wszelkich imprez plenerowych. Idealnie sprawdzą się w: 

  • restauracjach i barach, 
  • firmach cateringowych,
  • wszystkich punktach gastronomicznych, jak np. food trucki, 
  • domu, np. podczas grilla. 

Nasze pojemniki na zupę charakteryzują się wyjątkową szczelnością i trwałością. Są całkowicie neutralne, jeśli chodzi o przenikanie smaku i zapachu potraw. Posiadają atest bezpośredniego kontaktu z żywnością, co czyni je bezpiecznymi w użytkowaniu. Estetyczny jednorazowy pojemnik do zupy pomoże utrzymać i podkreślić apetyczny wygląd jedzenia, a także wykonać krok naprzód w kwestii dbania o środowisko naturalne.

pixel