Opłata konsumencka – dyrektywa SUP. Od 01 stycznia 2024 roku weszły w życie przepisy ustawy wprowadzające w Polsce obowiązek pobierania opłaty konsumenckiej od kubków i pojemników jednorazowych zawierających tworzywa sztuczne. Przy składaniu zamówienia w polu uwagi od klienta prosimy o informację jeśli produkty kupione w MyHappyOcean nabyte są na potrzeby własne (UŻYTKOWNIK KOŃCOWY).
ZOBACZ WIĘCEJ!!!

Sztućce drewniane jednorazowe - widelce, łyżeczki, noże, komplety

( ilość produktów: 24 )

Wybierz sprawdzone produkty stworzone z myślą o trwałości i trosce o otoczenie. Jednorazowe łyżeczki, widelce i noże to idealne rozwiązanie podczas organizacji plenerowych imprez czy terenowych wycieczek. Proponujemy drewniane ekologiczne sztućce, które nie tylko są przyjazne dla środowiska, ale także niezwykle solidne i eleganckie. Jasne drewno to materiał, który wybierany jest przez wielu klientów właśnie ze względu na swoją estetykę. Uniwersalność produktów sprawia, że nadają się one do wielu rodzajów posiłków, ponieważ smak potraw pozostaje bez zmian, a to czyni z nich jeszcze atrakcyjniejsze akcesoria, doskonale sprawdzające się w różnych sytuacjach.

Przekonaj się, jak w praktyce działają nasze widelce i łyżeczki drewniane i że nie tylko są użyteczne. Wśród oferowanych produktów znajdziesz coś, co Ci się przyda w trakcie wycieczki lub przy prowadzeniu lokalu gastronomicznego. Postaw na wygodne oraz praktyczne drewniane sztućce jednorazowe, które są ekologiczne i wykazują dużą odporność na złamania. Obecnie świadomość na temat ochrony otaczającego nas świata jest na wagę złota. Wynika to z faktu, że coraz większa liczba klientów ceni sobie rozwiązania, które dbają o przyrodę. Chcemy chronić naszą planetę i coraz bardziej zdajemy sobie sprawę z odpowiedzialności za jej stan.

Jednorazowe sztućce drewniane

Jeśli masz wątpliwości, czy to dobra alternatywa dla plastiku, poznaj kilka faktów. Drewnianymi eko sztućcami jednorazowymi zjesz zarówno lody, jak i gorącą zupę. Charakterystyczne dla łyżek, widelców i noży tego typu jest to, że doskonale sprawdzają się w temperaturach od -20 do 85 stopni i nie odkształcają się. Stosowanie ich jest w pełni bezpieczne – potwierdzają to certyfikaty EN 13432 i ASTM 6400 przyznawane wyrobom przeznaczonym do kontaktu z żywnością. Oprócz tego produkty takie jak drewniane łyżki pozytywnie przeszły testy SGS i odznaczone zostały także atestem BPI COMPOSTABLE, co potwierdza ich pełną biodegradowalność. Dzięki temu z łatwością ograniczysz plastik, a równocześnie przyczynisz się do mniejszego zanieczyszczenia fauny i flory. Nasze artykuły są całkowicie kompostowalne. Drewniane sztućce doskonale sprawdzą się zarówno w lokalu gastronomicznym, jak i podczas imprezy na łonie natury. Oferowane przez sklep eko produkty są pełnowartościowe, co oznacza, że ich jakość nie odbiega od plastikowych odpowiedników.

Oprócz tego produkty takie jak drewniane łyżeczki jednorazowe pozytywnie przeszły testy SGS i odznaczone zostały także atestem BPI COMPOSTABLE, co potwierdza ich pełną biodegradowalność. Dzięki temu z łatwością ograniczysz plastik, a równocześnie przyczynisz się do mniejszego zanieczyszczenia fauny i flory. Nasze artykuły są całkowicie kompostowalne. Drewniane sztućce doskonale sprawdzą się zarówno w lokalu gastronomicznym, jak i podczas imprezy na łonie natury. Oferowane przez sklep eko produkty jednorazowe są pełnowartościowe, co oznacza, że ich jakość nie odbiega od plastikowych odpowiedników.

Zastosowanie sztućców z drewna

Oferowane jednorazowe sztućce z drewna to zarówno ekologiczne, jak i ekonomiczne rozwiązanie, łączące w sobie użyteczność i atrakcyjną cenę. Łyżeczki, noże oraz widelce dostępne w naszym asortymencie nadają się do wszelkiego rodzaju posiłków. Są wygodne w użytkowaniu, a niewielki rozmiar sprawia, że zestawy zajmują niewiele miejsca, jednocześnie zawierając w sobie wiele produktów. Dzięki temu doskonale sprawdzają się w plenerze, ułatwiając transport, niwelując ryzyko uszkodzenia oraz ograniczając trudności związane z gabarytami i wagą. Zobacz oferowane widelce i łyżeczki drewniane, ponieważ to wysokiej jakości sztućce jednorazowe, które dodatkowo są przyjazne środowisku. Poznaj zalety proponowanych przez MyHappyOcean biodegradowalnych artykułów i wybierz produkty idealne dla Ciebie i Twoich klientów.

Drewniane łyżeczki i inne sztućce jednorazowe wykonane z tego materiału stanowią doskonałą alternatywę dla plastikowych modeli. Po zużyciu bowiem szybko ulegają one rozkładowi, nie zaśmiecając otoczenia. Trwały surowiec wykorzystany do wytworzenia tych artykułów sprawia, że są one odporne na złamanie oraz szkodliwe oddziaływanie ekstremalnie wysokich lub niskich temperatur. Łyżeczki z drewna można zatem z powodzeniem stosować zarówno do mieszania gorącej kawy czy herbaty, jak i w trakcie delektowania się ulubionymi lodami. Odpowiednio wyprofilowane uchwyty sztućców zwiększają wygodę użytkowania wyrobów.

Jednorazowe akcesoria gastronomiczne

Jest wiele powodów, dla których właściciele lokali gastronomicznych inwestują w sztućce jednorazowego użytku. Drewniane łyżeczki, noże i widelce oraz biodegradowalne naczynia są niezwykle praktyczne przy serwowaniu posiłków na wynos. Ponadto polecamy je na imprezy. Nie trzeba ich myć, są prostsze w użyciu i generują mniej kosztów. Sprzyjają też tworzeniu dobrego wizerunku firmy, która dba o środowisko naturalne i stawia na innowacyjne rozwiązania. Ponadto jednorazowe sztućce drewniane efektownie się prezentują i w przeciwieństwie do tradycyjnych wyrobów plastikowych mają elegancki charakter. Z powodzeniem wykorzystasz je w trakcie przyjęć i bankietów biznesowych. Poza łyżeczkami, nożami i widelcami oferujemy również talerze, miseczki, pojemniki na sosy i dipy. Zachęcamy do zapoznania się z przygotowaną przez nas ofertą. Śledzimy najnowsze trendy branży gastronomicznej, sprzedajemy nie tylko wyroby z drewna, ale też produkty z otrębów i trzciny cukrowej.

Drewniane widelce, łyżki, noże

Oferujemy sprawdzone wyroby idealne do małych, średnich i dużych gastronomii. Zapraszamy także każdego, kto chce żyć bardziej ekologicznie do skorzystania z atrakcyjnych cen naszego sklepu. Jeśli organizujesz wesele lub inną dużą imprezę, zamówienie tych drewnianych sztućców jednorazowych z pewnością zmniejszy negatywny wpływ wydarzenia na środowisko. Dzięki zestawom drewniane eko widelce, łyżeczki i noże kosztują naprawdę niewiele. Sprawdź, jak wiele do zaoferowania mają ekologiczne produkty do posiłków dostępne w niezwykle przystępnych ofertach! Przekonaj się, że sztućce jednorazowe drewniane proponowane przez MyHappyOcean zdadzą egzamin również w Twoim lokalu. Zadbaj o najbliższe otoczenie, a przy okazji wyróżnij się ekologicznym podejściem na tle konkurencji. Nie czekaj, odwiedź nasz sklep i zatroszcz się o środowisko, ograniczając plastik w swoim lokalu.

pixel