Sztućce drewniane jednorazowe - widelce, łyżeczki, noże, komplety

( ilość produktów: 24 )

Wybierz sprawdzone produkty stworzone z myślą o trwałości i trosce o otoczenie. Jednorazowe łyżeczki, widelce i noże to idealne rozwiązanie podczas organizacji plenerowych imprez czy terenowych wycieczek. Proponujemy drewniane ekologiczne sztućce, które nie tylko są przyjazne dla środowiska, ale także niezwykle solidne i eleganckie. Jasne drewno to materiał, który wybierany jest przez wielu klientów właśnie ze względu na swoją estetykę. Uniwersalność produktów sprawia, że nadają się one do wielu rodzajów posiłków, ponieważ smak potraw pozostaje bez zmian, a to czyni z nich jeszcze atrakcyjniejsze akcesoria, doskonale sprawdzające się w różnych sytuacjach.

Przekonaj się, jak nasze widelce drewniane i nie tylko są użyteczne. Wśród oferowanych produktów znajdziesz coś, co Ci się przyda w trakcie wycieczki lub przy prowadzeniu lokalu gastronomicznego. Postaw na wygodne oraz praktyczne drewniane sztućce, które są ekologiczne i wykazują dużą odporność na złamania. Obecnie świadomość na temat ochrony otaczającego nas świata jest na wagę złota. Wynika to z faktu, że coraz większa liczba klientów ceni sobie rozwiązania, które dbają o przyrodę.

Jednorazowe sztućce drewniane

Jeśli masz wątpliwości, czy to dobra alternatywa dla plastiku, poznaj kilka faktów. Drewnianymi eko sztućcami jednorazowymi zjesz zarówno lody, jak i gorącą zupę. Charakterystyczne dla łyżek, widelców i noży tego typu jest to, że doskonale sprawdzają się w temperaturach od -20 do 85 stopni i nie odkształcają się. Stosowanie ich jest w pełni bezpieczne – potwierdzają to certyfikaty EN 13432 i ASTM 6400 przyznawane wyrobom przeznaczonym do kontaktu z żywnością. Oprócz tego produkty takie jak drewniane łyżki pozytywnie przeszły testy SGS i odznaczone zostały także atestem BPI COMPOSTABLE, co potwierdza ich pełną biodegradowalność. Dzięki temu z łatwością ograniczysz plastik, a równocześnie przyczynisz się do mniejszego zanieczyszczenia fauny i flory. Nasze artykuły są całkowicie kompostowalne. Drewniane sztućce doskonale sprawdzą się zarówno w lokalu gastronomicznym, jak i podczas imprezy na łonie natury. Oferowane przez sklep eko produkty są pełnowartościowe, co oznacza, że ich jakość nie odbiega od plastikowych odpowiedników.

Oferowane jednorazowe sztućce z drewna to zarówno ekologiczne, jak i ekonomiczne rozwiązanie, łączące w sobie użyteczność i atrakcyjną cenę. Łyżeczki, noże oraz widelce dostępne w naszym asortymencie nadają się do wszelkiego rodzaju posiłków. Są wygodne w użytkowaniu, a niewielki rozmiar sprawia, że zestawy zajmują niewiele miejsca, jednocześnie zawierając w sobie wiele produktów. Dzięki temu doskonale sprawdzają się w plenerze, ułatwiając transport, niwelując ryzyko uszkodzenia oraz ograniczając trudności związane z gabarytami i wagą. Zobacz oferowane widelce drewniane, ponieważ to wysokiej jakości sztućce jednorazowe, które dodatkowo są przyjazne środowisku. Poznaj zalety proponowanych przez MyHappyOcean biodegradowalnych artykułów i wybierz produkty idealne dla Ciebie i Twoich klientów.

Drewniane łyżeczki i inne sztućce wykonane z tego materiału stanowią doskonałą alternatywę dla plastikowych modeli. Po zużyciu bowiem szybko ulegają one rozkładowi, nie zaśmiecając otoczenia. Trwały surowiec wykorzystany do wytworzenia tych artykułów sprawia, że są one odporne na złamanie oraz szkodliwe oddziaływanie ekstremalnie wysokich lub niskich temperatur. Można je zatem z powodzeniem stosować zarówno do mieszania gorącej kawy czy herbaty, jak i w trakcie delektowania się ulubionymi lodami. Odpowiednio wyprofilowane uchwyty zwiększają wygodę użytkowania wyrobów.

Drewniane widelce, łyżki, noże

Oferujemy sprawdzone wyroby idealne do małych, średnich i dużych gastronomii. Zapraszamy także każdego, kto chce żyć bardziej ekologicznie do skorzystania z atrakcyjnych cen naszego sklepu. Jeśli organizujesz wesele lub inną dużą imprezę, zamówienie tych sztućców jednorazowych z pewnością zmniejszy negatywny wpływ wydarzenia na środowisko. Dzięki zestawom drewniane eko widelce, łyżki i noże kosztują naprawdę niewiele. Sprawdź, jak wiele do zaoferowania mają ekologiczne produkty do posiłków dostępne w niezwykle przystępnych ofertach! Przekonaj się, że sztućce jednorazowe drewniane proponowane przez MyHappyOcean zdadzą egzamin również w Twoim lokalu. Zadbaj o najbliższe otoczenie, a przy okazji wyróżnij się ekologicznym podejściem na tle konkurencji. Nie czekaj, odwiedź nasz sklep i zatroszcz się o środowisko, ograniczając plastik w swoim lokalu.

pixel