Opłata konsumencka – dyrektywa SUP. Od 01 stycznia 2024 roku weszły w życie przepisy ustawy wprowadzające w Polsce obowiązek pobierania opłaty konsumenckiej od kubków i pojemników jednorazowych zawierających tworzywa sztuczne. Przy składaniu zamówienia w polu uwagi od klienta prosimy o informację jeśli produkty kupione w MyHappyOcean nabyte są na potrzeby własne (UŻYTKOWNIK KOŃCOWY).
ZOBACZ WIĘCEJ!!!

Opakowania na ciasta bez okna

( ilość produktów: 79 )

Jednym z najważniejszych elementów, wpływających na estetykę wypieków, jest opakowanie, w którym zostają podane. Zatem jeśli zależy Ci na tym, by Twoje wyroby świetnie się prezentowały, wybierz nasze pudełka do tortów, z uchwytem lub bez. Charakteryzuje je wysoka trwałość, solidna konstrukcja i niebanalne wzornictwo. Przekonaj się sam, ile uroku dodadzą Twoim ciastom nasze wyjątkowe produkty, oferowane w bardzo atrakcyjnych cenach. Pudełka cukiernicze z pokrywką to najlepsze propozycje dla właścicieli lokali gastronomicznych oraz osób, które uwielbiają piec różnego typu ciasta. Obejrzyj całą ofertę, aby następnie zamówić wybrane produkty!

Bezpieczny transport żywności dzięki naszym pudełkom do tortów

Dostępne w naszym asortymencie pudełka i opakowania na ciasta i torty bez okna wyróżniają się doskonałą jakością i solidnością wykonania oraz trwałością ruchomych połączeń. Decydują to o wytrzymałości całej konstrukcji, a więc i o bezpieczeństwie przenoszonych w nim słodkości. Na wysoki poziom ochrony transportowanej w środku żywności wpływają również profesjonalne materiały wykorzystane do produkcji. Wybierając nasze pudełka na torty, stawiasz na wyroby powstające zgodnie z normami higienicznymi i dopuszczone do kontaktu z żywnością. Aby proponowane artykuły jak najdłużej zachowały pierwotne walory, należy przechowywać je w suchym pomieszczeniu i chronić przed kontaktem z wilgocią.

Na wysoki poziom ochrony transportowanej w środku żywności wpływają również profesjonalne materiały wykorzystane do produkcji. Dobieramy je z najwyższą starannością i współpracujemy wyłącznie z dostawcami, których produkty spełniają najwyższe standardy jakościowe. Wybierając nasze pudełka do tortów z uchwytem, stawiasz na wyroby powstające zgodnie z normami higienicznymi i dopuszczone do kontaktu z żywnością. 

Poszczególne opakowania cukiernicze z pokrywką są wystarczająco wytrzymałe, żeby chronić torty i ciasta przed skutkami wstrząsów czy lekkich uderzeń. W konsekwencji słodkości będą prezentować się estetycznie – dokładnie tak jak zaplanował cukiernik. Bez obaw możesz używać ich do pakowania różnego rodzaju wyrobów cukierniczych, mając pewność, że nie tylko zapewnią im optymalne warunki do transportu, ale również nie wpłyną w żaden sposób na ich smak czy zapach.

Pudełka na ciasta i torty dla firm czy osób prywatnych

Ogromną zaletą proponowanych przez nas artykułów jest ich uniwersalność. Mogą być one stosowane w różnych miejscach zarówno do przechowywania, jak i transportowania towarów spożywczych. Pudełka do tortów i ciasta znajdą zastosowanie w licznych lokalach gastronomicznych. Z powodzeniem wykorzystają je cukiernicy sprzedający swoje wyroby na wynos oraz pracownicy kawiarni i restauracji mających w ofercie słodkie wypieki. Produkty z pokrywą przydadzą się też osobom prywatnym, które chcą zanieść desery w dane miejsce czy wydać pozostałe jedzenie gościom imprezy urodzinowej albo wesela. 

Ekologiczna produkcja

Oferowane produkty zostały wykonane w sposób ekologiczny, z największą troską o środowisko naturalne, co idzie w parze z wartościami ekologicznymi, którymi kieruje się nasza firma. Każde pudełko na tort z uchwytem dostępne w naszej ofercie zostało wyprodukowane z poszanowaniem natury. Wykorzystując proponowane opakowania na ciasta, chronisz otoczenie, ale przede wszystkim dbasz o zadowolenie swoich klientów. Obecnie coraz więcej z nich zwraca uwagę na proekologiczne podejście firm, z których usług korzystają, możesz więc w ten sposób zyskać zainteresowanie nowych kupujących. 

Dobierz inne akcesoria cukiernicze

Już wiesz, że pudełko na ciasta czy torty świetnie sprawdzi się w wielu okolicznościach. Umożliwi wygodny transport wypieków, ich przechowywanie czy rozdzielanie pomiędzy uczestników imprezy. Niemniej jednak Klienci indywidualni oraz firmy powinny wyposażyć się też w inne akcesoria, które uzupełnią opakowania cukiernicze z pokrywką. Zadbaliśmy o bogaty asortyment ekologicznych artykułów z papieru czy drewna. Do wyboru są doskonałe kubki o różnej pojemności, mieszadełka, holdery i osłonki.

Szeroka oferta

Przygotowaliśmy wyjątkowo rozbudowaną bazę artykułów – na stronie znajdziesz pudełka na torty z uchwytem bez okna w wielu rozmiarach, kształtach i kolorach oraz w bardzo atrakcyjnych cenach. Bez względu na to, jak duże są Twoje wypieki i jaką stylistykę opakowań preferujesz, z pewnością uda Ci się znaleźć w naszym rozbudowanym asortymencie pudełko, które spełni wszelkie Twoje wymagania. Możesz wybierać między modelami z uchwytem lub bez, pełnymi lub wyposażonymi w okienko. Proponujemy produkty utrzymane w stonowanej, jednolitej kolorystyce, ale również takie ozdobione kolorowymi rysunkami, przedstawiającymi na przykład bajkowe postaci, przygotowane specjalnie z myślą o dzieciach. Zamów już dziś wybrane artykuły z naszej oferty i spraw, by dzięki nim Twoje torty i ciasta prezentowały się jeszcze apetyczniej i efektowniej niż dotychczas.

pixel