Opłata konsumencka – dyrektywa SUP. Od 01 stycznia 2024 roku weszły w życie przepisy ustawy wprowadzające w Polsce obowiązek pobierania opłaty konsumenckiej od kubków i pojemników jednorazowych zawierających tworzywa sztuczne. Przy składaniu zamówienia w polu uwagi od klienta prosimy o informację jeśli produkty kupione w MyHappyOcean nabyte są na potrzeby własne (UŻYTKOWNIK KOŃCOWY).
ZOBACZ WIĘCEJ!!!

Kubki papierowe

( ilość produktów: 6 )

Szukasz jednorazowych naczyń dla swojej firmy? A może organizujesz masowy event plenerowy? W sklepie MyHappyOcean proponujemy ekologiczne kubki papierowe do napojów zimnych, wyprodukowane z surowca, pochodzącego wyłącznie z recyklingu lub celulozowego, z naturalną, roślinną wyściółką. W ofercie znajdziesz pojemniki odpowiednie do serwowania alkoholi - shotów, piwa, koktajli. Polecamy również kolorowe akcesoria do orzeźwiających soków, owocowych szejków, czy trunków gazowanych. Ich oryginalność wyróżni Cię na tle konkurencji i sprawi, że Twoja marka zostanie zapamiętana, jako wyjątkowa i dbająca o środowisko.

Papierowe kubki do zimnych napojów

Marzysz o świecie, w którym ulegające rozkładowi jednorazowe naczynia nie są zagrożeniem dla środowiska? My też! Właśnie dlatego lokalom z branży gastronomicznej proponujemy biodegradowalne produkty, w tym papierowe kubki do napojów zimnych, prezentowane w tej kategorii. Dzięki nim możesz serwować lemoniady, soki czy też wyroby alkoholowe w ekologicznych pojemnikach. Zostały one wytworzone z papieru pochodzącego z recyklingu lub z materiałów produkowanych na bazie roślin. Takie rozwiązanie na pewno spodoba się świadomym ekologicznie klientom. Papierowe kubki do zimnych napojów mogą także pomóc Ci w propagowaniu odpowiedzialnej postawy wśród innych.

Kubki ekologiczne – wybierz swój ulubiony motyw!

W naszym katalogu znajdziesz produkty w różnych wariantach kolorystycznych. Do Twojej dyspozycji są ekologiczne kubki papierowe na przykład w kolorze siwym i zielonym, a także te przykuwające wzrok, w ciekawe wzory. Zimne napoje możesz serwować swoim klientom również w kubeczkach z pokrywką – dedykowane im akcesoria znajdziesz w naszym sklepie internetowym. Kupując na myhappyocean.pl masz gwarancję wysokiej jakości. Oferujemy Ci bowiem jedynie artykuły solidne i wytrzymałe, które nie przeciekają i nie miękną pod wpływem zawartości. Zatem jeśli właśnie kompletujesz ekologiczne wyposażenie swojego lokalu, koniecznie włóż je do wirtualnego koszyka!

pixel