Opłata konsumencka – dyrektywa SUP. Od 01 stycznia 2024 roku weszły w życie przepisy ustawy wprowadzające w Polsce obowiązek pobierania opłaty konsumenckiej od kubków i pojemników jednorazowych zawierających tworzywa sztuczne. Przy składaniu zamówienia w polu uwagi od klienta prosimy o informację jeśli produkty kupione w MyHappyOcean nabyte są na potrzeby własne (UŻYTKOWNIK KOŃCOWY).
ZOBACZ WIĘCEJ!!!

Pojemniki na sosy, dipy

( ilość produktów: 21 )

Prezentujemy eko pojemniki na dipy, sosy, a także lody i desery. Mimo że produkty wykonane są w 100% z roślinnych surowców, wykazują odporność na wilgoć. Doskonale sprawdzą się w: 

  • cateringu,
  • food truckach,
  • barach typu fast food,
  • pizzeriach i wielu innych lokalach gastronomicznych.

Jeśli trudno Państwu zrezygnować z plastiku ze względu na jego atrakcyjny wygląd, zachęcamy do sprawdzenia oferty pojemników z PLA, który zwany jest także bioplastikiem.

Skład: materiał roślinny PLA, papier. Wykonane z odnawialnych surowców naturalnych, nie z plastiku. Cechy produktu: w pełni kompostowalne, rozkładają się w ciągu 75 - 80 dni. Lekkie, mocne, te z PLA nie pękają i nie odkształcają się. Idealne dla gastronomii (cateringowe), ekologiczne. Świetne do sosów, dipów, deserów, lodów. Neutralne pod względem zapachu i smaku. Wytrzymują temperaturę do 40°C.

Normy i certyfikaty:

  • wyprodukowano zgodnie z praktyką produkcyjną i higieniczną,
  • spełniają wymagania wyrobów przeznaczonych do kontaktu z żywnością EN13432 oraz ASTM 6400.

W naszym sklepie dostępne są pojemniki na sosy i dipy w różnych wariantach pojemnościowych: 15 ml, 30 ml, 60 ml, 90 ml oraz 120 ml.

Do pojemników dostępne są pokrywki wykonane z materiału roślinnego PLA: pokrywka płaska do pojemnika 15 - 30 ml, pokrywka płaska do pojemnika 60 - 120 ml. Zapoznaj się z naszym katalogiem i poznaj najlepsze sposoby na przechowywanie żywności. Gwarantujemy wysoką jakość usług i doradztwo przy zakupie.

Pamiętaj, aby dbać o właściwe przechowywanie naczyń z biodegradowalnych materiałów. Zaleca się, aby trzymać je w suchych pomieszczeniach, najlepiej w temperaturze pokojowej.

Duży wybór pojemników gastronomicznych

Dostępne na myhappyocean.pl sosjerki różnią się między sobą kształtem, kolorystyką oraz pojemnością. Dzięki temu bez trudu dobierzesz modele idealnie dopasowane do swych potrzeb. Funkcjonalne i estetyczne pojemniki na sosy wytwarzane są z papieru albo biodegradowalnego materiału PLA, czyli tzw. bioplastiku. Produkty wykonane z tego drugiego surowca do złudzenia przypominają plastikowe wyroby. Są one jednak znacznie bardziej przyjazne dla środowiska naturalnego.

Pamiętaj, aby dbać o właściwe przechowywanie naczyń z biodegradowalnych materiałów. Zaleca się, aby trzymać je w suchych pomieszczeniach, najlepiej w temperaturze pokojowej. Chętnie pomożemy Ci dopasować naczynia odpowiednie dla Twoich potrzeb. Wspieramy przedsiębiorców wydających jedzenie na wynos, zapewniając im tanie pojemniki, które są wygodne w użyciu i nadają się do przechowywania różnego rodzaju sosów i dipów. Niezależnie od potraw, jakie przyrządzasz, sprostają Twoim oczekiwaniom.

Ekologiczny pojemnik na sosy i dipy

Prezentowane w ofercie pojemniki na dipy oraz sosy są artykułami, których nie może zabraknąć w żadnym lokalu serwującym jedzenie na wynos. Są idealne nie tylko do pakowania sosów, ale także porcji orzeszków czy degustacji innych produktów. Jedzenie można w nich serwować zarówno na zimno, jak i ciepło. Są odporne na tłuszcze i przeciekanie. W naszym sklepie znajdą Państwo pojemniki pakowane po 50, 100 i 250 sztuk. Zapewniamy szybką realizację zamówień i korzystne warunki stałej współpracy. Zadbamy o to, by w Twojej firmie nigdy nie zabrakło potrzebnych Ci jednorazowych naczyń. Proponujemy innowacyjne rozwiązania i nieustannie śledzimy trendy w branży gastronomicznej. W naszej ofercie znajdziesz wyroby z otrębów, mąki kukurydzianej, trzciny cukrowej, papieru i tektury.

Wybór ekologicznych pojemników na sosy, dipy i inne rodzaje potraw ma ogromny wpływ na lepsze postrzeganie danej firmy przez klientów. Troszczenie się o środowisko naturalne stało się standardem, o którego przestrzeganie warto zadbać. Wszystkie dostępne w naszej ofercie pojemniki i akcesoria są w 100% biodegradowalne, co oznacza, że po zakończeniu procesu rozkładu nie pozostawiają po sobie żadnych toksycznych substancji. Do tego są bardzo estetyczne, co sprawia, że każdy podany w nich posiłek wygląda jeszcze bardziej apetycznie!

Jednorazowy pojemnik na wynos

Jedzenie na wynos cieszy się coraz większym zainteresowaniem wśród klientów. Chcesz, by osoby korzystające z Twojej oferty gastronomicznej były skłonne do składania kolejnych zamówień? Serwuj potrawy w wysokiej jakości naczyniach. U nas kupisz pojemnik na sos lub dip z materiału odpornego na uszkodzenia i wygodnego w użyciu. Postaw na produkty o uniwersalnym zastosowaniu i zwróć uwagę na obowiązujące normy europejskie. Wszystkie oferowane przez nas akcesoria gastronomiczne spełniają regulacje ekologiczne i są bezpieczne do stosowania z żywnością. Doceniają je zarówno klienci, jak i właściciele lokali gastronomicznych.

pixel