Opłata konsumencka – dyrektywa SUP. Od 01 stycznia 2024 roku weszły w życie przepisy ustawy wprowadzające w Polsce obowiązek pobierania opłaty konsumenckiej od kubków i pojemników jednorazowych zawierających tworzywa sztuczne. Przy składaniu zamówienia w polu uwagi od klienta prosimy o informację jeśli produkty kupione w MyHappyOcean nabyte są na potrzeby własne (UŻYTKOWNIK KOŃCOWY).
ZOBACZ WIĘCEJ!!!

Sztućce jednorazowe ekologiczne biodegradowalne

( ilość produktów: 48 )

Prowadzisz lokal gastronomiczny lub catering i chcesz zamienić sztućce na ekologiczne, ale nie chcesz przepłacać? Jesteś w dobrym miejscu! Gwarantujmy duży wybór produktów, także w zestawach, dzięki którym staniesz się dla swoich klientów bardziej eko. Oferujemy równie solidną alternatywę, jednak taką, po której wkrótce nie będzie ani śladu. Nasze produkty są w 100% wykonane z ekologicznych roślinnych surowców, ulegających pełnej biodegradacji.

W tej kategorii proponujemy także mieszadełka do drinków, widelczyki do frytek i kolorowe łyżeczki do lodów. Poniżej dowiesz się więcej na temat unikalności naszych produktów. Oszczędź z nami! 

Ekologiczne sztućce

Skład: Sztućce z materiałów nadających się do recyklingu - materiał roślinny pozyskiwany z mączki kukurydzianej, drewno naturalne, materiały nadających się do recyklingu z dodatkiem otrąb pszennych. Cechy produktu: w pełni kompostowalne, rozkładają się w ciągu 75 - 80 dni. Lekkie, mocne, nie pękają i nie odkształcają się. Idealne dla gastronomii (cateringowe), ekologiczne. Wytrzymują temperaturę do 80 C. Normy i Certyfikaty: wyprodukowano zgodnie z praktyką produkcyjną i higieniczną, spełniają wymagania wyrobów przeznaczonych do kontaktu z żywnością EN13432 i ASTM 6400. W naszym sklepie dostępne są sztućce w dwóch wariantach kolorystycznych oraz sety z serwetką. Dostępne są również sztućce drewniane i sztućce wykonane z materiałów nadających się do recyklingu z dodatkiem otrąb pszennych. 

Wszystkie opisane ekologiczne sztućce prezentują się bardzo estetyczne, a przy tym są naprawdę solidne. Ułatwiają spożycie ciepłych czy zimnych posiłków, doskonale nadają się do zup, drugich dań oraz deserów. Można je łatwo przetransportować, a po użyciu obmyć pod bieżącą wodą i wykorzystać ponownie.

Wybierz eko sztućce dla swojego lokalu!

Posiadając eko sztućce w swoim lokalu – np. drewniane lub z materiałów nadających się do recyklingu – możesz docierać do nowej grupy klientów. Ludzie w każdym wieku coraz częściej szukają obiektów gastronomicznych, w których zamówią jedzenie na wynos, nie szkodząc przy tym środowisku. Dzięki nam możesz być jednym z nich i chroniąc planetę, popularyzować odpowiedzialną postawę. W naszej ofercie znajdziesz ekologiczne dodatki drewniane, te z włókien drzewnych oraz innych materiałów nadających się do recyklingu. Już teraz wybierz te, które wpasowują się w estetykę Twojej restauracji lub spróbuj czegoś zupełnie nowego. 

Oprócz sztućców sprzedajemy również inne produkty eko, które ułatwią serwowanie i konsumowanie dań. Na szczególną uwagę zasługują świetne mieszadełka, papierowe kubki o różnej pojemności i pokrywki do nich. Chroń środowisko, używając eko naczyń i daj swoim klientom dobry przykład! Zachęcamy do składania zamówień, bo gwarantujemy korzystne ceny oraz szybką wysyłkę towarów!

pixel