Opłata konsumencka – dyrektywa SUP. Od 01 stycznia 2024 roku weszły w życie przepisy ustawy wprowadzające w Polsce obowiązek pobierania opłaty konsumenckiej od kubków i pojemników jednorazowych zawierających tworzywa sztuczne. Przy składaniu zamówienia w polu uwagi od klienta prosimy o informację jeśli produkty kupione w MyHappyOcean nabyte są na potrzeby własne (UŻYTKOWNIK KOŃCOWY).
ZOBACZ WIĘCEJ!!!

Fingerfood - pojemniki, opakowania

( ilość produktów: 36 )

U nas kupisz ekologiczne i trwałe pojemniki na finger food, czyli małe, szybkie przekąski na zimno i ciepło. Takie akcesoria umożliwiają wygodne konsumowanie nawet w plenerowych okolicznościach. Wszystkie opakowania finger food jak talerzyki, miseczki, a także inne elementy np. mieszadełka i widelczyki, są bardzo lekkie i wystarczająco moce, aby utrzymać jedzoną potrawę. To najlepsze rozwiązanie dla barów szybkiej obsługi, food trucków czy punktów gastronomicznych na festynach. Zapraszamy do zapoznania się z asortymentem i kupna! 

Doskonałe opakowania finger food

Estetyczne pojemniki fingerfood znajdują zastosowanie w przypadku wielu drobnych dań. Mogą zaskakiwać gości lub klientów nietypową formą podania. Każdy oferowany produkt wykonano z ekologicznych materiałów takich jak bambus, papier z recyklingu lub celulozowy. Spełniają one wszelki normy wyrobów przeznaczonych do żywności. Co ważne, są wysoce wytrzymałe – szczególnie te wykonane z bambusa. Warto też podkreślić, że nasze pojemniki do finger food ulegają biodegradacji, więc są przyjazne dla środowiska.

Skład: 100% bambus, drewno, papier z recyklingu, papier celulozowy. Cechy produktu: w pełni kompostowalne, rozkładają się w ciągu 90 dni. Idealne dla gastronomii (cateringowe). Lekkie, mocne, naturalne doskonale sprawdzą się przy daniach na jeden kęs. Normy i Certyfikaty: wyprodukowane zgodnie z praktyką produkcyjną i higieniczną, spełniają wszystkie wymagania wyrobów przeznaczonych do kontaktu z żywnością EN 13432 i ASTM 6400. Fingerfoods wykonane z bambusa są bardzo trwałe i niełamliwe. Bambus jest szczególnie cennym surowcem organicznym, rośnie szybko i można go zbierać już po krótkim czasie. Bambus ma jeszcze jedną zaletę. Jest bardziej stabilny niż wiele produktów z drewna, dlatego  polecamy wyroby z tego tworzywa.

pixel