Opłata konsumencka – dyrektywa SUP. Od 01 stycznia 2024 roku weszły w życie przepisy ustawy wprowadzające w Polsce obowiązek pobierania opłaty konsumenckiej od kubków i pojemników jednorazowych zawierających tworzywa sztuczne. Przy składaniu zamówienia w polu uwagi od klienta prosimy o informację jeśli produkty kupione w MyHappyOcean nabyte są na potrzeby własne (UŻYTKOWNIK KOŃCOWY).
ZOBACZ WIĘCEJ!!!

Tacki papierowe jednorazowe

( ilość produktów: 43 )

Zastanawiasz się, czym zastąpić plastikowe naczynia do serwowania dań na wynos? Idealnie trafiłeś! Biodegradowalne tacki papierowe to doskonała eko alternatywa dla popularnych tworzyw sztucznych. Jednorazowe opakowania, które znajdziesz w naszym sklepie internetowym, są:

  • w pełni kompostowalne – w sprzyjających warunkach rozkładają się w ciągu 90 dni,
  • idealne dla gastronomii (cateringowe) – nadają się do serwowania dań ciepłych i zimnych, frytek, sosów, sałatek, miękkich owoców czy deserów,
  • ekologiczne i nietoksyczne – neutralne pod względem przenikania zapachu i smaku. Posiadają bardzo dobrą odporność na wilgoć, tłuszcz i temperaturę. Mogą być używane w piekarniku, mikrofalówce, lodówce czy zamrażarce. Wytrzymują temperaturę od - 20 C do 100 C.

To produkty idealne nie tylko dla firm operujących żywnością, ale także dla osób, które chcą zorganizować imprezy rodzinne czy biznesowe w plenerze lub wynajętym obiekcie. Niektóre ich warianty nadają się do serwowania gotowych dań, ale również do transportu czy przechowywania w bezpiecznych warunkach. Nasze tacki papierowe wyróżnia wysoka jakość wykonania, jak i niska cena w przeliczeniu na sztukę.

Ekologiczne tacki papierowe


Produkty dostępne w ofercie MyHappyOcean są ekologiczne, przyjazne dla środowiska naturalnego i w pełni bezpieczne dla zdrowia. Do ich produkcji wykorzystany został wyłącznie papier z recyklingu.

Nasze eko tacki papierowe spełniają restrykcyjne normy i mają wszystkie niezbędne certyfikaty. Zostały przebadane pod kątem zawartości szkodliwych substancji oraz wyprodukowane zgodnie z dobrą praktyką produkcyjną i higieniczną. Spełniają wymagania wyrobów przeznaczonych do kontaktu z żywnością EN 13432 i ASTM 6400.

Do czego warto wykorzystać nasze ekologiczne tacki papierowe?

W tej podkategorii znajdziesz opakowania nie tylko do ciepłych czy zimnych przekąsek. Niektóre z nich dedykowane są konkretnym potrawom. Tworzymy tacki papierowe do:

  • fast foodów (hot dogi, frytki, zapiekanki),
  • sałatek i innych potraw cateringowych,
  • zestawów jedzenia z wkładem na pudełko z sosem, kubkiem i opakowaniem na przekąskę,
  • pieczenia muffinek,
  • makaroników,
  • sosów.

Wiele z tych jednorazowych wyrobów dostępnych jest w różnych kolorach, kształtach i rozmiarach. To w pełni bezpieczne, higieniczne i trwałe opakowania, które posłużą do wielu czynności. Gotowy na dobrą zmianę? W sklepie MyHappyOcean czekają na Ciebie biodegradowalne tacki papierowe w różnych rozmiarach. Sprawdź naszą ofertę i zamów już dziś!

pixel