Opłata konsumencka – dyrektywa SUP. Od 01 stycznia 2024 roku weszły w życie przepisy ustawy wprowadzające w Polsce obowiązek pobierania opłaty konsumenckiej od kubków i pojemników jednorazowych zawierających tworzywa sztuczne. Przy składaniu zamówienia w polu uwagi od klienta prosimy o informację jeśli produkty kupione w MyHappyOcean nabyte są na potrzeby własne (UŻYTKOWNIK KOŃCOWY).
ZOBACZ WIĘCEJ!!!

Mieszadełka drewniane do kawy i drinków

( ilość produktów: 9 )

W dzisiejszych czasach trudno było nam sobie wyobrazić, żeby do ekologicznych, drewnianych pojemników używać plastikowej łyżeczki, która rozkładałaby się przez, minimum sto lat! Każdego dnia staramy się dbać o naturalne środowisko, dlatego w naszym sklepie znajdziesz w pełni organiczne mieszadełka z bambusa lub drewna, do kubków kawy, drinków, napojów ciepłych i zimnych. Dostępne są one w różnych rozmiarach - od 11. do 19. cm długości, pakowane pojedynczo lub w paczkach (zawierających 500, a nawet 1000 sztuk akcesoriów). Można je wykorzystać zarówno do mieszania płynów gorących, jak i zimnych. W efekcie świetnie sprawdzają się w lokalu gastronomicznym, jak i na pikniku czy podczas przyjęć w gronie znajomych lub rodziny. Drewniane mieszadełka dostępne w naszym sklepie produkowane są w Polsce, przy wykorzystaniu wyłącznie biodegradowalnych surowców i zgodnie z obowiązującą na świecie praktyką produkcyjną oraz higieniczną.

Mieszadełko do kawy z drewna i bambusa

Czym różnią się od siebie ekologiczne patyczki znajdujące się w naszym asortymencie? Mimo iż bambus i drewno to materiały dość podobne, to jednak jest kilka różnic, które wpływają na użytkowanie produktów z nich wykonanych. Mieszadełko do kawy z bambusa jest przede wszystkim gładsze w dotyku. Drewno ma bardziej chropowatą strukturę i jest mniej wytrzymałe, za to bardziej odporne na wysokie temperatury. Bambus nie powinien być zalewany wrzątkiem, choć ogólnie nie jest podatny na działanie wody.

Ekologiczne drewniane mieszadełka do kawy i drinków

Pomyśl o przyszłości planety i skorzystaj z naszych ekologicznych propozycji, składając zamówienie w sklepie MyHappyOcean.pl już dziś. Ekologiczne, drewniane mieszadełko do kawy czy drinków dostarczamy za pośrednictwem firm kurierskich pod wskazany adres na terenie kraju. Masz pytania? Skontaktuj się z nami - chętnie odpowiemy na pytania dotyczące funkcjonowania naszej firmy, jak i doradzimy w wyborze ekologicznych naczyń i sztućców dla Twojego przedsiębiorstwa. Zapraszamy do zakupów! Gwarantujemy stuprocentową satysfakcję i najwyższą jakość produktów.

pixel