Opłata konsumencka – dyrektywa SUP. Od 01 stycznia 2024 roku weszły w życie przepisy ustawy wprowadzające w Polsce obowiązek pobierania opłaty konsumenckiej od kubków i pojemników jednorazowych zawierających tworzywa sztuczne. Przy składaniu zamówienia w polu uwagi od klienta prosimy o informację jeśli produkty kupione w MyHappyOcean nabyte są na potrzeby własne (UŻYTKOWNIK KOŃCOWY).
ZOBACZ WIĘCEJ!!!

Opakowania na kanapki ekologiczne, jednorazowe

( ilość produktów: 23 )

Prezentujemy w 100% ekologiczne opakowania do kanapek, ciast i ciasteczek. Znajdziesz tu produkty wykonane z papieru oraz roślinnego PLA do złudzenia przypominającego plastik. Dzięki zastosowaniu tych dwóch materiałów możemy zaproponować wybór opakowań z okienkiem oraz bez niego. Jeśli prowadzisz punkt z kanapkami na wynos, cukiernię, kawiarnię lub inny lokal gastronomiczny, w którym przydadzą Ci się produkty z tej kategorii – zobacz całą ofertę, wybierz i skorzystaj z dobrych cen. Proponujemy także podkładki do zapiekanek i pojemniki na bagietki. Wszystkie są całkowicie eko!

Skład: papier z recyklingu, papier celulozowy, materiał roślinny PLA pozyskiwany z mączki kukurydzianej całkowicie biodegradowalny. Cechy produktu: w pełni kompostowalne, rozkładają się w ciągu 90 dni. Lekkie, mocne, idealne dla gastronomii, ekologiczne. Świetnie nadają się do pakowania kanapek. Neutralne pod względem przenikania zapachu i smaku. Normy i Certyfikaty: wyprodukowano zgodnie z praktyką produkcyjną i higieniczną, spełniają wymagania wyrobów przeznaczonych do kontaktu z żywnością EN 13432 oraz ASTM 6400. W sklepie MyHappyOcean znajdą Państwo opakowania do kanapek pojedyncze lub podwójne o następujących szerokościach: 38 mm, 65 mm, 75 mm. Złożenie opakowania jest bardzo proste.

Ekologiczne opakowania na kanapki

Jedzenie sandwicha lub ciastka z kremem bez odpowiedniego opakowania jednorazowego może być wyzwaniem. Klientom warto zaoferować odpowiedni pojemnik, w którym wygodnie przeniosą oni danie i zjedzą je bez ryzyka pobrudzenia się. Oferujemy kartoniki i torebki wykonane z naturalnych surowców, zatem są w pełni bezpieczne w kontakcie z żywnością. Ekologiczne pakowanie kanapek i innych świeżych produktów to dla nas priorytet, dlatego w naszym sklepie My Happy Ocean dostępne są różne modele pudełek, w których zmieszczą się niewielkie przekąski i długie bagietki. Wspieramy ochronę środowiska, oferując biodegradowalne kartoniki o cechach wyrobów z tworzyw sztucznych. Są one trwałe i niezawodne. Dzięki temu klienci mogą bez obaw zrezygnować z używania plastikowych talerzy i tacek. Na naszej stronie internetowej można zamówić ekologiczne opakowania jednorazowe na kanapki, które doskonale pełnią swoją funkcję. Są one dostępne w ekonomicznych zestawach po 25, 50, 500, a nawet 1000 sztuk.

pixel