Opłata konsumencka – dyrektywa SUP. Od 01 stycznia 2024 roku weszły w życie przepisy ustawy wprowadzające w Polsce obowiązek pobierania opłaty konsumenckiej od kubków i pojemników jednorazowych zawierających tworzywa sztuczne. Przy składaniu zamówienia w polu uwagi od klienta prosimy o informację jeśli produkty kupione w MyHappyOcean nabyte są na potrzeby własne (UŻYTKOWNIK KOŃCOWY).
ZOBACZ WIĘCEJ!!!

Obrusy jednorazowe papierowe i serwetki

( ilość produktów: 15 )

W tej kategorii naszego sklepu internetowego z Warszawy znajdziesz najwyższej jakości serwetki i obrusy papierowe jednorazowe wykonane w 100% z materiałów przyjaznych środowisku. Wszystkie wysokiej jakości, ekologiczne produkty powstają w Polsce, wytworzone są z papieru lub włókien trzciny cukrowej.

Nasze produkty sprzedawane są w formie rolek o wymiarach 8 m x 118 cm. Dzięki temu serwetkę czy jednorazowy obrus papierowy z łatwością dostosujesz do swoich potrzeb, tnąc go na mniejsze arkusze wybranej wielkości. W jednym opakowaniu znajdziesz aż 12 papierowych rolek, co sprawia, że stosunek ceny do jakości jest naprawdę atrakcyjny. Oprócz ekologicznych okryć na stół w naszym sklepie internetowym czeka tu na Ciebie także szeroki wybór artykułów, które sprawdzą się na świątecznym stole, a także podczas rodzinnych uroczystości czy spotkań w gronie znajomych. Wyglądem nie różnią się one niczym od tych dotychczas spotykanych w lokalach gastronomicznych. Cała tajemnica tkwi jednak w ich składzie, który bez wątpienia określić można mianem „eco friendly”.

Serwetki i obrusy papierowe jednorazowe

Nasze ekologiczne, jednorazowe serwetki i obrusy papierowe mają świetny skład: papier z recyklingu, papier celulozowy. Dzięki temu wpisują się one w coraz popularniejszą na świecie filozofię „zero waste”, która polega na świadomym ograniczeniu generowanych przez ludzkość odpadów. Produkty dostępne w sklepie MyHappyOcean.pl są w pełni kompostowalne, rozkładają się w ciągu 90 dni. Idealne dla gastronomii (cateringowe), ekologiczne.

Proponowane artykuły są miękkie, przyjemne w dotyku, praktyczne i chłonne, a także neutralne pod względem przenikania zapachu i smaku. Ponadto spełniają one restrykcyjne normy i certyfikaty: wyprodukowane zostały zgodnie z praktyką produkcyjną i higieniczną, spełniają wymagania wyrobów przeznaczonych do kontaktu z żywnością EN 13432 i ASTM 6400. W sklepie internetowym MyHappyOcean.pl z Warszawy znajdą Państwo ekologiczne produkty w dwóch rozmiarach i dwóch uniwersalnych kolorach do wyboru: kraftowy i biały.

W przypadku naszych serwetek i obrusów papierowych jednorazowych ważny jest nie tylko przyjazny środowisku charakter, lecz także styl i walory użytkowe. Niezależnie od tego, czy organizujesz małą kolację, czy wielką imprezę, jest to rozwiązanie, które spełni Twoje oczekiwania!

Nasze serwetki i obrusy papierowe jednorazowe są tak wygodne w użyciu, jak klasyczne produkty, ale zastosowanie ich jest bardziej korzystne dla środowiska. Są to wyroby wyjątkowo chłonne, co zapewnia wygodę i higienę podczas posiłków. Wiemy, że w dzisiejszych czasach klienci oczekują nie tylko wysokiej jakości produktów, ale również odpowiedzialności ekologicznej ich wytwórców, dlatego z dumą oferujemy artykuły, które spełniają te wymagania.

Za każdym razem, gdy wybierasz nasze wyroby, dokonujesz wyboru, który wspiera naszą planetę. Dzięki Twojej decyzji jesteśmy w stanie kontynuować naszą misję tworzenia artykułów, które są zarówno estetyczne, jak i ekologiczne. Nasz sklep to również platforma, która pomaga edukować i inspirować do podejmowania prośrodowiskowych decyzji.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą atrakcyjną ofertą serwetek i obrusów papierowych jednorazowych oraz innych artykułów dzięki którym zadbasz o środowisko i zachwycisz gości niebanalną dekoracją stołu, a do tego poprawisz wizerunek swojej firmy. Zamówienia dostarczymy pod wskazany przez Państwa adres, gwarantując ekspresową realizację. Zaufało nam już wielu klientów, którzy doceniają jakość naszych rozwiązań i zaangażowanie w ochronę środowiska. Serdecznie zapraszamy do dołączenia do nich i odkrycia zalet, jakimi wyróżniają się ekologiczne serwetki i obrusy papierowe jednorazowe.

pixel