Opłata konsumencka – dyrektywa SUP. Od 01 stycznia 2024 roku weszły w życie przepisy ustawy wprowadzające w Polsce obowiązek pobierania opłaty konsumenckiej od kubków i pojemników jednorazowych zawierających tworzywa sztuczne. Przy składaniu zamówienia w polu uwagi od klienta prosimy o informację jeśli produkty kupione w MyHappyOcean nabyte są na potrzeby własne (UŻYTKOWNIK KOŃCOWY).
ZOBACZ WIĘCEJ!!!

Torby z mączki kukurydzianej (PLA) ekologiczne

( ilość produktów: 3 )

Dostępne w tej kategorii torby z mączki kukurydzianej wyróżniają się przede wszystkim ekologicznym charakterem. Zacznij z nich korzystać, dbając jednocześnie o stan środowiska naturalnego! Przystosowano je do przechowywania produktów spożywczych, co potwierdzają przyznane certyfikaty, a więc są całkowicie bezpieczne. W kompostowalnych wersjach można magazynować organiczne odpadki, ponieważ reklamówki są w pełni biodegradowalne.

Nasz asortyment jest przyjazny naturze, a także i konsumentom – zadbaliśmy o to, żeby torby ekologiczne z mączki kukurydzianej prezentowały najwyższy poziom. Są wytrzymałe – odporne na pęknięcie czy rozerwanie – i precyzyjnie wykonane, co przesądza o ich trwałości. Z kolei o wygodzie użytkowania decyduje ergonomiczna konstrukcja. Gorąco zachęcamy do zapoznania się z ofertą! Proponujemy szeroki wachlarz toreb ekologicznych w rozmaitych rozmiarach, które można zakupić też w zestawach różniących się między sobą liczbą sztuk w paczce. Postaw na ekologię, atrakcyjny design i doskonałe walory użytkowe na co dzień!

pixel