Opłata konsumencka – dyrektywa SUP. Od 01 stycznia 2024 roku weszły w życie przepisy ustawy wprowadzające w Polsce obowiązek pobierania opłaty konsumenckiej od kubków i pojemników jednorazowych zawierających tworzywa sztuczne. Przy składaniu zamówienia w polu uwagi od klienta prosimy o informację jeśli produkty kupione w MyHappyOcean nabyte są na potrzeby własne (UŻYTKOWNIK KOŃCOWY).
ZOBACZ WIĘCEJ!!!

Torebki papierowe fałdowe, torby fałdowe z papieru

( ilość produktów: 50 )

Warto przekonać się, jak wiele zalet oferują papierowe pojemniki na towary spożywcze. Jednorazowe torby fałdowe to podstawa w wielu większych i mniejszych lokalach gastronomicznych. Jeśli i Ty potrzebujesz takich opakowań, szukasz wersji ekologicznej i atrakcyjnej cenowo – dobrze trafiłeś. Proponujemy bogaty wybór produktów wykonanych w 100% z naturalnych i biodegradowalnych surowców. Korzystając z naszej oferty torebek, masz pewność, że otrzymasz wyłącznie opakowania najwyższej jakości, które zostały wykonane w trosce o środowisko.

Torby papierowe fałdowe

Dbając o zadowolenie klientów i wysoką jakość wytwarzanych produktów, dokładamy wszelkich starań, aby przedstawiony asortyment spełniał nawet najwyżej postawione wymagania. Każda torebka fałdowa z naszej oferty ma stosowne certyfikaty potwierdzające, że spełnia ona normy, jakimi objęte są produkty, mające kontakt z żywnością. Oprócz N 13432 i ASTM 6400 wyroby uzyskały także międzynarodowy atest BPI COMPOSTABLE. Papierowe opakowania wykonane z materiałów pochodzących z recyklingu doskonale sprawdzają się w wielu rodzajach działalności związanych z gastronomią.

Wybierając artykuły dostępne w naszej ofercie, stawiasz na wytrzymałe opakowania idealne do przenoszenia pieczywa, słodkich wypieków czy różnego rodzaju niewielkich produktów spożywczych, które możesz transportować zarówno ciepłe, jak i zimne. Papierowe fałdowe torebki to doskonałe rozwiązanie ze względu na ich odporność na temperaturę zawartości. Proste i solidne wykonanie gwarantuje uniwersalność użytkowania.

Proponujemy ekologiczne artykuły wykonane z papieru w wariantach klasycznych, z uchwytem, okienkiem z biosurowca PLA, a także żaroodporne i oddychające wersje do ciepłego jedzenia na wynos. Zobacz wszystkie rozmiary, kolory i kształty i znajdź dokładnie to, czego szukasz. Gwarantujemy doskonałą jakość oraz atrakcyjne ceny. Naszą misją jest dostarczanie tanich eko-rozwiązań, solidnych alternatyw dla plastiku na każdą kieszeń. Wybierz najlepsze torby papierowe fałdowe już dziś! Zapraszamy na zakupy!

pixel