Opłata konsumencka – dyrektywa SUP. Od 01 stycznia 2024 roku weszły w życie przepisy ustawy wprowadzające w Polsce obowiązek pobierania opłaty konsumenckiej od kubków i pojemników jednorazowych zawierających tworzywa sztuczne. Przy składaniu zamówienia w polu uwagi od klienta prosimy o informację jeśli produkty kupione w MyHappyOcean nabyte są na potrzeby własne (UŻYTKOWNIK KOŃCOWY).
ZOBACZ WIĘCEJ!!!

Słomki papierowe

( ilość produktów: 5 )

Prezentujemy ekologiczne słomki papierowe w wielu wariantach. Wykonane w 100% z surowca biodegradowalnego produkty są jednocześnie wytrzymałe i bezpieczne w użytkowaniu. Certyfikaty EN 13432 oraz ASTM 6400 potwierdzają zgodność z normami, jakie muszą spełniać wyroby przeznaczone do kontaktu z żywnością. Prowadzisz działalność z branży gastronomicznej? U nas skorzystasz z możliwości zakupu atrakcyjnych cenowo hurtowych opakowań.

Proponujemy wersje ekologicznych słomek papierowych, które idealnie sprawdzą się do napojów typu shake, smoothie, woda, soki, drinki oraz ciepłe napoje. Różne średnice i długości produktów pozwalają na dobranie ich do napojów o konkretnej gęstości. W naszej ofercie znajdziesz także eko artykuły zakończone mini łyżeczką, idealne do kaw z bitą śmietaną i lodami oraz deserów z płynną czekoladą. Podczas picia zachowują swoją strukturę, po wyrzuceniu jednak szybko ulegają pełnej biodegradacji, nie uwalniając przy tym szkodliwych substancji. Dzięki temu możesz być spokojny, że używając jednorazowych słomek, nie szkodzisz środowisku. Papierowe rurki są przyjazne dla planety oraz nie zagrażają zwierzętom mieszkającym w oceanach.

Papierowe słomki w różnych kolorach

Starannie dobieramy nasz asortyment, aby pokazać, że alternatywy dla szkodliwego plastiku wcale nie muszą być nudne i mało oryginalne! Szukasz ekologicznych produktów, a jednocześnie cenisz sobie ich estetyczny wygląd? Jesteśmy przekonani, że uda Ci się u nas znaleźć słomki papierowe zgodne z Twoimi oczekiwaniami i preferencjami. Bogata paleta kolorystyczna pozwoli Ci wybrać wyrób spójny z estetyką Twojego lokalu. Oferujemy zarówno gładkie warianty, jak i wesołe, dwubarwne propozycje. To atrakcyjne wizualnie projekty, które będą idealne nie tylko na urodzinowe przyjęcia dla dzieci. Ze względu na wygląd i solidne wykonanie, usatysfakcjonowani nimi będą również dorośli. Oczywiście posiadamy w katalogu artykuły w kolorze kraft, świetnie oddającym nurt ochrony środowiska.

Jeśli zależy Ci na tym, aby pokazać swoim Klientom, że Twój biznes jest eko, jesteś w dobrym miejscu. Papierowe słomki to ekologiczny i solidny zamiennik plastikowych produktów. Warto mieć je w swoim wyposażeniu i sygnalizować odpowiedzialną społecznie postawę. Zapraszamy na zakupy!

Słomki papierowe o różnej długości na każdą okazję

Produkty w postaci papierowych słomek ekologicznych to idealne rozwiązanie na rozmaite przyjęcia, takie jak chrzciny, wesela, firmowe spotkania. Wybierane są również na prywatne uroczystości, plenerowe eventy, a także do użytku domowego. Spotkać można je wszędzie, gdzie czeka okazjonalny poczęstunek wraz z deserami, napojami bezalkoholowymi oraz trunkami. Zestawy barwnych i ozdobnych elementów do soków, drinków i nie tylko to niezbędnik dla każdego restauratora oraz organizatora formalnych i nieformalnych imprez.

Wybierając papierowe ekologiczne słomki osoby delektujące się ulubionym napojem lub granitą zyskują pewność, że rurki nie zaburzą smaku zawartości naczynia. Cechują się odpornością na zgniatanie, a tym samym większą przydatnością do użycia. Spośród naszego asortymentu polecamy produkty o różnych długościach, które wpisują się w indywidualne potrzeby. Już teraz wybierz preferowane warianty i zadbaj razem z nami o środowisko naturalne.

pixel