Opłata konsumencka – dyrektywa SUP. Od 01 stycznia 2024 roku weszły w życie przepisy ustawy wprowadzające w Polsce obowiązek pobierania opłaty konsumenckiej od kubków i pojemników jednorazowych zawierających tworzywa sztuczne. Przy składaniu zamówienia w polu uwagi od klienta prosimy o informację jeśli produkty kupione w MyHappyOcean nabyte są na potrzeby własne (UŻYTKOWNIK KOŃCOWY).
ZOBACZ WIĘCEJ!!!

Opakowania na wynos z trzciny cukrowej i PLA

( ilość produktów: 69 )

Polecamy ekologiczne opakowania na wynos z  trzciny cukrowej i z roślinną wyściółką PLA. W ofercie znajdziesz różne kształty, formy i pojemności - okrągłe lub kwadratowe półmiski, talerze, zamykane pudełka jednodzielne lub z przegródkami. Dostępne w kolorach białym i beżowym. Cechują się bardzo dobrymi właściwościami termicznymi, dlatego świetnie nadają się do przenoszenia dań ciepłych i zimnych oraz deserów. Są odpowiednie do podgrzewania w piekarniku, mikrofalówce oraz do przechowywania żywności w zamrażarce. Dowiedz się o nich więcej! 

Ekologiczne opakowania na wynos – jakie masz do wyboru?

W firmach cateringowych lub restauracjach, które chcą dopasować się do oczekiwań współczesnych klientów, nie może zabraknąć jednorazowych pojemników, naczyń i sztućców eko. W sklepie internetowym MyHappyOcean z Warszawy kupisz opakowania na wynos z trzciny cukrowej, które po zużyciu nie będą stwarzały zagrożenia dla środowiska. Do wyboru masz między innymi ekologiczne lunch boxy, menu boxy z jedną komorą, dwiema lub trzema, pudełka na hamburgery, a także praktyczne tace kilkukomorowe, które sprawdzą się w cateringu. Nie zabrakło u nas także misek okrągłych i kwadratowych z trzciny cukrowej. Mamy również coś dla firm oferujących słodkości – to pojemniki deserowe o różnych pojemnościach. Do oferowanych ekologicznych pudełek jednorazowych zamykanych mamy też oczywiście pasujące pokrywki.

Zamów opakowania jednorazowe z trzciny cukrowej!

Dlaczego warto zakupić opakowania na wynos eko z trzciny cukrowej? Przede wszystkim pomogą Ci one szanować i chronić środowisko i szerzyć tę postawę u Twoich klientów. Wszystkie dostępne produkty możesz kupić w praktycznych, a co najważniejsze korzystnych cenowo paczkach. Zastanów się zatem, które z nich wykorzystasz w swoim lokalu i zamów ekologiczne opakowania jednorazowe na wynos! Pamiętaj, że postawa eko to też robienie przemyślanych zakupów! Nasza siedziba mieści się w Warszawie, ale zamówione produkty dostarczymy do każdej miejscowości w Polsce!

pixel