Opłata konsumencka – dyrektywa SUP. Od 01 stycznia 2024 roku weszły w życie przepisy ustawy wprowadzające w Polsce obowiązek pobierania opłaty konsumenckiej od kubków i pojemników jednorazowych zawierających tworzywa sztuczne. Przy składaniu zamówienia w polu uwagi od klienta prosimy o informację jeśli produkty kupione w MyHappyOcean nabyte są na potrzeby własne (UŻYTKOWNIK KOŃCOWY).
ZOBACZ WIĘCEJ!!!

Torebki papierowe klockowe, torby klockowe z papieru

( ilość produktów: 20 )

Poszukując najlepszych produktów do pakowania różnego rodzaju towarów, najlepiej postawić na solidne i ekologiczne rozwiązania, jakie znajdują się w naszej ofercie. Torby papierowe klockowe gwarantują wygodę zarówno podczas transportu, jak i ekspozycji asortymentu. Dzięki swojej uniwersalności znajdują zastosowanie podczas przenoszenia produktów sypkich czy zawartości wymagającej stabilnego położenia. Torebki z wydzielonym dnem to sprawdzone i wytrzymałe opakowania wykorzystywane powszechnie w wielu sklepach. Wybierz odpowiednie również dla siebie!

Torby papierowe klockowe

Wybierając najlepszy sposób pakowania towaru, dbasz o środowisko oraz własny budżet. Oferowane przez nas torebki papierowe klockowe to ekonomiczne rozwiązanie, które idealnie sprawdza się w wielu działach sprzedaży produktów spożywczych. Bez obaw można umieścić w nich mąkę, ryż, bułkę tartą, kaszę, mieszanki przypraw, a także herbatę czy kawę. Doskonale spełniają swoje zadanie również jako pojemniki na małe towary, jak owoce, warzywa czy różnego rodzaju słodycze. Warto także zaopatrzyć się w nie, prowadząc biznes gastronomiczny z posiłkami na wynos.

Dostępne w naszej ofercie torby klockowe wyprodukowane zostały w najwyższą starannością i dbałością o wytrzymałość, jaką gwarantują ściśle spełniane normy wyrobu towarów papierowych przeznaczonych do kontaktu z żywnością. Restrykcyjne przestrzeganie standardów oraz wykonanie z materiałów pochodzących z recyklingu sprawiają, że każdy zakup jest krokiem w stronę ekologicznej działalności i dobrym wyborem dokonanym w trosce o środowisko.

Zachęcamy do zapoznania się z naszym asortymentem i zaopatrzenia swojej działalności w wysokiej jakości pojemniki na małą i sypką żywność. Ekologiczne i wytrzymałe torebki klockowe to inwestycja w zadowolenie klientów i czystość planety. Wybierz najlepsze papierowe produkty do transportu towaru. Zagwarantuj sobie wygodę oraz pewność, że posiadasz solidne, sprawdzone opakowania. Przekonaj się, że warto zaufać towarom z recyklingu. Zapraszamy do zakupu!

pixel