Torby papierowe ekologiczne, torebki papierowe eko

( ilość produktów: 15 )

Prezentujemy solidne ekologiczne jednorazowe torby papierowe z uchwytami, idealne do transportu jedzenia na wynos i nie tylko! Klienci coraz częściej zwracają uwagę na to, w jakim pudełku otrzymują produkt. Sposób pakowania "na wynos" jest częścią wizerunku firmy i wiele mówi o jej podejściu biznesu do środowiska, tym bardziej warto o niego starannie zadbać. Nasza opakowania cateringowe spełnią nawet najbardziej surowe wymagania w tym zakresie. Przekonaj się sam!

Dlaczego warto zdecydować się na jednorazowe torby z papieru?

Papierowa jednorazowa torba ekologiczna to obecnie część coraz popularniejszej filozofii eko. Już nie jest zwykłym opakowaniem cateringowym, ale pomaga zamanifestować stosunek marki do problemów środowiska. Konsumenci coraz częściej zwracają uwagę na takie detale i chętniej nabywają produkty firm, które o nie dbają. Wykorzystaj to, wyróżnij się na tle konkurencji, nie pozostawaj w tyle! Zrezygnuj z zaśmiecających planetę plastikowych jednorazówek, które obecnie są już coraz rzadziej używane. Zamiast tego zdobądź serca klientów dbaniem o przyrodę i rzeczywistym działaniem dla jej dobra. Wszystkie nasze opakowania cateringowe, na przykład torby jednorazowe z papieru są przyjazne naturze i mogą być wykorzystywane nie tylko do transportu i przechowywania żywności.

Ekologiczne torby papierowe

Oferta naszej marki została przygotowana z myślą o firmach, które cenią sobie proekologiczne podejście. Jeśli szukasz mocnych papierowych toreb jednorazowych wytworzonych z surowca pozyskanego z recyklingu – jesteś we właściwym miejscu. W ofercie naszej marki z pewnością znajdziesz produkty, które spełnią Twoje oczekiwania. Opakowania cateringowe, które oferujemy, są nie tylko wytrzymałe, ale także świetnie się prezentują. Będą stanowiły bardzo efektowną oprawę dla każdej potrawy. Ekologiczny surowiec użyty w procesie wytwórczym uzyskał międzynarodowe certyfikaty EN 13432 i ASTM 6400, które gwarantują bezpieczeństwo wyrobu w kontakcie z żywnością. Torby umożliwiają zachowanie walorów smakowych i zapachowych każdej potrawy. Oprócz świetnej jakości gwarantujemy także doskonałą cenę. W rezultacie nawet przy niewielkim budżecie można zapewnić swoim klientom pudełka doskonałej jakości.

Proponujemy torby o różnych wielkościach i barwach, wszystkie wykonane z najwyższą starannością i dbałością o detale. Dzięki temu z łatwością dopasujesz odpowiednie jednorazowe opakowanie cateringowe do serwowanych dań, a także zachowasz indywidualny styl lokalu, dbając w ten sposób o identyfikację wizualną swojej marki. Surowy brąz podkreśli naturalny charakter kuchni i troskę firmy o środowisko, biel doda elegancji wszystkim daniom. Przy uzyskiwaniu białego koloru nie został wykorzystany chlor. Jeśli szukasz czegoś ciekawego pod kątem estetycznym, sprawdź wariant z nadrukiem „Newsprint”. Zapraszamy do zapoznania się z naszą eko ofertą! Z pewnością znajdziesz wśród nich jednorazowe opakowania cateringowe, które będą w pełni odpowiadały Twoim oczekiwaniom.

pixel