Opłata konsumencka – dyrektywa SUP. Od 01 stycznia 2024 roku weszły w życie przepisy ustawy wprowadzające w Polsce obowiązek pobierania opłaty konsumenckiej od kubków i pojemników jednorazowych zawierających tworzywa sztuczne. Przy składaniu zamówienia w polu uwagi od klienta prosimy o informację jeśli produkty kupione w MyHappyOcean nabyte są na potrzeby własne (UŻYTKOWNIK KOŃCOWY).
ZOBACZ WIĘCEJ!!!

Torby papierowe ekologiczne, torebki papierowe eko

( ilość produktów: 15 )

Prezentujemy solidne ekologiczne pojemniki z uchwytami, idealne do transportu jedzenia na wynos i nie tylko! Klienci coraz częściej zwracają uwagę na to, w jakim opakowaniu otrzymują produkt. Sposób pakowania "na wynos" jest częścią wizerunku firmy i wiele mówi o jej podejściu biznesu do środowiska, tym bardziej warto o niego starannie zadbać. Nasze jednorazowe torby papierowe cateringowe spełnią nawet najbardziej surowe wymagania w tym zakresie. Przekonaj się sam!

Dlaczego warto zdecydować się na jednorazowe torby z papieru?

Papierowa jednorazowa torba ekologiczna to obecnie część coraz popularniejszej filozofii eko. Już nie jest zwykłym opakowaniem cateringowym, ale pomaga zamanifestować stosunek marki do problemów środowiska. Konsumenci coraz częściej zwracają uwagę na takie detale i chętniej nabywają produkty firm, które o nie dbają. Wykorzystaj to, wyróżnij się na tle konkurencji, nie pozostawaj w tyle! Zrezygnuj z zaśmiecających planetę plastikowych jednorazówek, które obecnie są już coraz rzadziej używane. Zamiast tego zdobądź serca klientów dbaniem o przyrodę i rzeczywistym działaniem dla jej dobra. Wszystkie nasze opakowania cateringowe, na przykład torby jednorazowe papierowe są przyjazne naturze i mogą być wykorzystywane nie tylko do transportu i przechowywania żywności.

Ekologiczne torby papierowe

Oferta naszej marki została przygotowana z myślą o firmach, które cenią sobie proekologiczne podejście. Jeśli szukasz mocnych papierowych toreb jednorazowych wytworzonych z surowca pozyskanego z recyklingu – jesteś we właściwym miejscu. W ofercie naszej marki z pewnością znajdziesz produkty, które spełnią Twoje oczekiwania. Opakowania cateringowe, które oferujemy, są nie tylko wytrzymałe, ale także świetnie się prezentują. Będą stanowiły bardzo efektowną oprawę dla każdej potrawy. Ekologiczny surowiec użyty w procesie wytwórczym uzyskał międzynarodowe certyfikaty EN 13432 i ASTM 6400, które gwarantują bezpieczeństwo wyrobu w kontakcie z żywnością. Torby papierowe umożliwiają zachowanie walorów smakowych i zapachowych każdej potrawy. Oprócz świetnej jakości gwarantujemy także doskonałą cenę. W rezultacie nawet przy niewielkim budżecie można zapewnić swoim klientom pudełka doskonałej jakości.

Proponujemy torby o różnych wielkościach i barwach, wszystkie wykonane z najwyższą starannością i dbałością o detale. Dzięki temu z łatwością dopasujesz odpowiednie jednorazowe opakowanie cateringowe do serwowanych dań, a także zachowasz indywidualny styl lokalu, dbając w ten sposób o identyfikację wizualną swojej marki. Surowy brąz podkreśli naturalny charakter kuchni i troskę firmy o środowisko, biel doda elegancji wszystkim daniom. Przy uzyskiwaniu białego koloru nie został wykorzystany chlor. Jeśli szukasz czegoś ciekawego pod kątem estetycznym, sprawdź wariant z nadrukiem „Newsprint”. Zapraszamy do zapoznania się z naszą eko ofertą! Z pewnością znajdziesz wśród nich jednorazowe opakowania cateringowe, które będą w pełni odpowiadały Twoim oczekiwaniom.

Torby jednorazowe – uniwersalne i wielofunkcyjne

W dobie rosnącej świadomości ekologicznej i konieczności dbania o naszą planetę, oferowane przez nas produkty stanowią znakomitą alternatywę dla opakowań plastikowych. Ich uniwersalność wykracza daleko poza sam transport żywności. Torby papierowe jednorazowe są idealne do wykorzystania w różnych sytuacjach – od zakupów, przez przechowywanie drobnych przedmiotów, aż po pakowanie prezentów. Ich różnorodność rozmiarów i kolorów sprawia, że łatwo można je dopasować do każdego rodzaju działalności oraz okazji.

Co więcej, opakowania te oferują nie tylko funkcjonalność, ale również mogą służyć jako potężne narzędzie marketingowe. Spersonalizowane logo firmy czy hasło reklamowe — można zastosować, chociażby naklejki z logo, które również znajdziesz w naszej ofercie — pomogą budować świadomość marki. Papierowe torby jednorazowe to świetny wybór bez względu na rodzaj prowadzonej przez Ciebie działalności!

Inwestując w opakowania jednorazowe, nie tylko dbasz o planetę, ale również kreujesz pozytywny wizerunek firmy w oczach klientów i partnerów biznesowych. Zapraszamy do zapoznania się z całą naszą ofertą toreb papierowych i wybrania najlepszego rozwiązania dla Twojej unikatowej marki!

pixel