Opłata konsumencka – dyrektywa SUP. Od 01 stycznia 2024 roku weszły w życie przepisy ustawy wprowadzające w Polsce obowiązek pobierania opłaty konsumenckiej od kubków i pojemników jednorazowych zawierających tworzywa sztuczne. Przy składaniu zamówienia w polu uwagi od klienta prosimy o informację jeśli produkty kupione w MyHappyOcean nabyte są na potrzeby własne (UŻYTKOWNIK KOŃCOWY).
ZOBACZ WIĘCEJ!!!

Pojemniki jednorazowe z papieru na sałatki, desery, lody

( ilość produktów: 87 )

Chcesz zacząć używać ekologicznych opakowań w swoim lokalu? Szukasz solidnych i atrakcyjnych cenowo produktów? Nasze pojemniki jednorazowe z papieru na sałatki, desery i lody sprostają Twoim oczekiwaniom! Proponujemy produkty o rozmaitych kolorach, wzorach i rozmiarach – z pokrywkami oraz bez przykrycia. Wszystkie spełniają odpowiednie normy EN 13432, ASTM 6400, co oznacza, że są bezpieczne i mogą być stosowane w kontakcie z żywnością. Wytrzymałe, eleganckie i ekologiczne – takie są nasze wyroby. Oferujemy bogaty wybór pojemników jednorazowych, do których stworzenia wykorzystaliśmy m.in. papier z recyclingu. Przekonaj się, że eko może rozsądnie kosztować. Wyprzedź konkurencję i przekształć swój lokal w przyjazne środowisku miejsce!

Z myślą o przedsiębiorstwach i klientach indywidualnych zajmujących się dostarczaniem żywności na dowóz lub jej sprzedażą na wynos oferujemy pojemniki jednorazowe z papieru na sałatki, desery, lody. Od wielu lat współpracujemy z cukierniami, lodziarniami, restauracjami, barami, hotelami, domami weselnymi i innymi firmami, w których wydaje się jedzenie. Szeroka oferta obejmuje artykuły o różnorodnych wymiarach i odmiennym designie, jednak łączy je najwyższa jakość wykonania, co przekłada się na atrakcyjność wizualną i wytrzymałość.

Proponujemy wyłącznie solidne pojemniki jednorazowe z papieru na sałatki, desery, lody, które zapewniają stabilny transport i są wygodne już podczas jedzenia. Z uwagi na bogactwo dostępnych form wśród oferowanych artykułów można znaleźć opakowania przeznaczone do dowolnego pożywienia. Asortyment obejmuje także pokrywki dopasowane do naszych produktów. Wszystkie zostały wykonane z wysokojakościowych, trwałych materiałów odpornych na rozerwanie, stopienie czy zgniecenie.

pixel